Власники кіосків перекрили столичний Хрещатик
Підприємці скаржаться на невідомих, які вночі демонтують їхні ятки.
Власники кіосків протестують на Хрещатику / © ZIK
На київському Хрещатику протестують власники кіосків, частково перекривши рух у бік Бессарабської площі.
Про це повідомляє прес-служба УМВС у Києві.
Під стінами Київської міської адміністрації протестує близько сотні підприємців. Декілька десятків машин, які приєдналися до акції, частково перекрили рух по Хрещатику у бік Бессарабської площі.
На автомобілях розміщені плакати із написами "МАФ (малі архітектурні форми – ред.) - метро" та "Геть руки від МАФів".
Як повідомляється, об 13:40 директор департаменту благоустрою Дмитро Білоцерковець вийшов до протестувальників, які поскаржилися, що невідомі в балаклавах ночами демонтують кіоски в метро. Активісти натомість пропонують, аби демонтаж здійснювався вдень і відкрито. Білоцерковець натомість заявив, що ятки на станції метро "Харківська" було ліквідовано законно.
Нагадаємо, що нещодавно власники кіосків перекрили проспект Бажана у Києві, створивши двокілометровий затор.