Власники автокав'ярень пояснюють конфлікт з міліцією війною конкурентів

Власники автокав'ярень пояснюють конфлікт з міліцією війною конкурентів

У КМДА кажуть, що намагаються навести порядок з автокофейнями / Фото: Сегодня

Асоціація мобільних кав'ярень подає в адмінсуд на столичну міліцію.

У Києві навколо автокав'ярень розгорівся новий скандал. Конфлікт стався між власниками кав'ярень і співробітниками міліції.

Як пише Сегодня, 26-річного сержанта, за словами його колег, збила мобільна кав'яреня, протягнувши кілька десятків метрів по асфальту біля метро "Золоті ворота". А в асоціації власників автокав'ярень стверджують, що їхнього голову затримали.

"Вони намагалися встановити авто прямо біля входу на станцію. Кілька людей почали пересувати квіткові клумби, щоб звільнити проїзд, порушуючи при цьому правила благоустрою та ПДР", - повідомили в столичній міліції.

Один з міліціонерів став перед авто, яке штовхали до виходу метро. Нога правоохоронця потрапила під колесо, а чоловіки, за версією міліції, продовжували штовхати авто протягнувши правоохоронця кілька десятків метрів. 26-річному сержанту міліції викликали швидку.

В асоціації мобільних кав'ярень стверджують, що це війна конкурентів, яку покриває міліція.

"Співробітники міліції не патрулювали цю територію, а просто там ночували. Патрульні проспали момент, коли туди завозили автокав'ярню, і вигадали цю історію. Якщо б хтось на них наїхав, були б переломи. В понеділок ми подаємо в адмінсуд на столичну міліцію. Це буде війна! У нас є всі документи на роботу автокав'ярень. Йде війна між конкурентами, і замість нашої машини біля метро поставили візок з кавою", - розповів представник асоціації Олексій Бусаев.

У КМДА кажуть, що намагаються навести порядок з автокофейнями. Розробили проект рішення Київради щодо впорядкування роботи цього виду бізнесу.

Раніше повідомлялося, що біля метро "Деміївська" вибухнула автокав'ярня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація