Власник загадкового бункеру під Києвом переконує, що це - склад макетів

Власник загадкового бункеру під Києвом переконує, що це - склад макетів

Фото: Прокуратура міста Києва

Чоловік звинуватив правоохоронців у "безпредєлі".

Схованка зброї, яку виявили у пятницю, 4 листопада, під Києвом, – це насправді склад макетів легального столичного інтернет-магазину "Парабеллум".

Про це заявив власник магазину Геннадій Конєв, який переконує, що у магазині відбувалася вже не одна перевірка, пише "Українська правда".

Більше того, власник звинувачує правоохоронців у "безпредєлі".

За словами Конєва, до складу увірвалися та забрали все, що могли вивезти.

"Це якийсь безпредєл. Ми викликали поліцію, щоб вони зафіксували порушення, тому що в нас покрали товари побутового вжитку. Забрали будівельний інструмент, зарядні пристрої, навіть ложки і миски украли. Ми були на місці, з адвокатом вчора 5 годин стояли під дверима, але мене так і не впустив прокурор", - пояснив Конєв виданню.

"Увірвалися, порозбивали відеокамери. Навіщо їх було розбивати? Ми би все самі показали. Завантажили все, що змогли, і вивезли. У нас свідок є – охоронець, якого тримали під автоматом. Усе забрали. Протокол вилученого нам не дали, хоч ми просили у прокурора. БТР мій знов перевіряють, якому багато років, на який є всі документи", - додав чоловік.

за словами працівника магазину Олени, "зброя", яку вилучили правоохоронці, є лише макетами та не несе жодної небезпеки.

"Усі товари у нас вже були перевірені-переперевірені, вони знають, що все деактивовано і за законом після порізки це вже не називається зброєю – це є товари народного вжитку, макети масогабаритні. На усі ці макети є документи, надані Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС, також є документи про результати попередніх обшуків", - пояснила вона.

Олена переконує, що всі предмети на фото, продемонстровані правоохоронцями, офіційно продаються в магазині "Історична зброя" у Києві і через сайт магазину.

На деяких предметах на фото дійсно можна помітити написи "макет".

Фото: Прокуратура міста Києва

За словами продавця, власнику та працівникам не повідомили, що буде проведено обшук, який відбувався одночасно на складі та у магазині.

"Тут  претензій немає – все було цивілізовано, і експерт за результатами обшуку підтвердив, що весь товар відповідає товарам народного вжитку. Це той же самий товар, що і на складі вилучили", - пояснила Олена та додала, що товари з магазину купували навчальні центри, школи для навчання поводженню зі зброєю, любителі та телевізійники для зйомок.

Нагадаємо, що раніше заступник начальника поліції – начальник кримінальної поліції України Вадим Троян на своїй сторінці у Facebook повідомляв, що арсенал зброї зберігався для продажу через Інтернет-магазин. Однак, за словами правоохоронця, встановлювати, чи це муляжі, має експертиза. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація