Власниця турагенств "кинула" десятки киян на сотні тисяч і благає почекати грошей

Дата публікації
Перегляди
2735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Власниця турагенств "кинула" десятки киян на сотні тисяч і благає почекати грошей

Пані Фесенко як рукавички міняє назви турагентств і офіси / Фото: ТСН.ua

Список обдурених туристів солідний. Турагенство заробляє вже півтора роки.

Ті, хто хоче відпочити взимку у теплих краях, мають бути обережними. В Україні діють багато шахрайських "турфірм", які залишать необережних громадян без відпочинку і без грошей. У Києві одна жінка вже встигла заснувати кілька фірм і "кинути" багато киян, йдеться у сюжеті "Грошей".

Журналісти програми поспілкувалися з людьми, які віддали жінці тисячі доларів. В одному випадку турфірма називалась "Т-Тревел", в іншому - "Елентур". Прізвище директора цих агентств одне - Тетяна Фесенко. в обох випадках схема схожа: після стовідсоткової оплати - ніхто нікуди не летів, грошей не повертали.

Потерпілі туристи кажуть, що пані Фесенко як рукавички міняє назви турагентств і офіси. На вигляд все офіційно, печатки і договори справжні. Жінка працює чітко і безстрашно, навіть виходить на зв'язок з кинутими клієнтами. Кажуть, що постійно годує обіцянками - обіцяє все виплатити, і просить не піднімати бучу, аби не псувати їй репутацію

Саме під час зустрічі клієнтки Майї з журналістами її набрала Тетяна Фесенко. Вона заявила, що старається і потрошку повертає борги своїм клієнтам. Майю натомість обурюють "подачки" у 600-1000 грн.

Список обдурених туристів - солідний. За псевдо відпочинок заплатили кілька десятків людей. Таким чином турагенство заробляє вже півтора роки.

Читайте також: Українці стають вибагливими до відпочинку і замовляють екзотику

Найдивніше в цій історії, те що міліція ніяк не може заподіяти цій афері. Або не хоче.

"Більше 20 заяв громадян… було висунуте звинувачення. Тривають слідчі дії. Шахрайство - там дуже тонка межа між злочинними і цивільно-правовими відносинами. І ми маємо саме довести, що це був злочин. Ця панянка знаходиться на підписці про невиїзд", - розповіла помічник начальника солом'янського РУ міліції в м. Київ Ірина Біба.

Кримінальні справи на діяльність турагенств під керівництвом Тетяни Фесенко відкрити у двох райвідділках києва - Солом'янському та Шевченківському. Однак турагенство і досі працює. На офіційному сайті путівки продаються, щоправда адреса і телефони фіктивні. Пані Фесенко впіймати дуже важко, вона сама знаходить своїх жертв. Обмануті туристи, підозрюють що міліція навмисно гальмує хід справи.

"Слідчий вже місяць не виходить на зв'язок. Вчора мені сказали, що він у відпустці. У вересні він був у відпустці, на моїй очній ставці у відпустці, і зараз він у відпустці. Він дуже сильно зайнятий і втомлюється, і тому куди звертатися далі, ми не знаємо", - розповідає Майя.

"Потерпілі опитані, слідчі дії тривають. Слідчий може брати трубку, може не брати якщо він зайнятий", - пояснює Біба.

Кілька десятків обманутих туристів за останній рік віддали пані Фесенко більше ніж півмільйона гривень. Повертає турагенство копійки і для того, аби створити вигляд того, що вона старається. Журналістам вдалося зв'язатися з Тетяною Фесенко. Та запевнила, що працює досі, просила не видавати цей матеріал до ефіру, аби не псувати реноме фірмі. Адже їй треба повертати борги, а повертати борги вона збирається за рахунок нових клієнтів.

"Ця програма вб'є нашу фірму і ми не зможемо далі працювати. Ми хочемо віддати гроші, а не банкрутити підприємство. Елентур не подали на банкрутство тільки для того, щоб повернути людям гроші. Просто відразу неможливо це все задовольнити, але це все зробиться", - сказала жінка.

Програма "Гроші" застерігає - "Елентур" і її директор Тетяна Фесенко продовжує активно набирати туристів. В неї найнижчі ціни, найтепліші моря, найкомфортніші готелі. Однак все це може виявитись фікцією. Будьте обережні!

У Києві власниця кількох турфірм видурила в людей півмільйона гривень

У Києві власниця кількох турфірм видурила в людей півмільйона гривень

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація