Влада Києва оскаржила скасування заборони на продаж алкоголю вночі

Влада Києва оскаржила скасування заборони на продаж алкоголю вночі

Фото: pixabay.com

У Кличка підкреслили, що обмеження реалізації алкоголю в нічний час чинне.

Столична влада оскаржила рішенння Господарського суду Києва, який зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв вночі. 

Про це повідомляє КМДА із посиланням на керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка.

"Рішення суду ухвалюються Іменем України. Рішення суду, які набрали законної сили – обов'язкові для виконання. Київрада сьогодні подала апеляційну скаргу. Ми будемо боротися до кінця! Набере законної сили рішення – будемо виконувати. Але у скасування обмеження реалізації алкоголю з 23:00 до 10:00 не вірю! Переконаний, таке рішення точно не на користь місту!", - каже він.

Бондаренко підкреслив, що суд не скасував рішення Київради.

"Насправді це чергова маніпуляція горе-бізнесменів. Даним рішенням суду зобов'язано Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом скасування рішення від 22.09.2016 № 19/1023 "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в м. Києві". Раніше Київраду це зобов'язало зробити і Київське обласне територіальне відділення АМКУ. Але станом на цей час рішення Київради про обмеження реалізації алкоголю з 23:00 до 10:00 чинне", – зауважив посадовець.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що у Києві можуть знову дозволити продаж алкоголю вночі. Зокрема, Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв від 23:00 до 10:00.

22 вересня 2016 року в Києві заборонили продаж алкоголю та пива у нічний час. За відповідне рішення проголосували 86 зі 100 депутатів Київради. Було обмежено продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі столиці в нічний час, а саме з 23.00 вечора до 10.00 ранку. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація