Влада Києва дала столичному бізнесу місяць на розрив співпраці з російським

Дата публікації
Перегляди
1740
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Влада Києва дала столичному бізнесу місяць на розрив співпраці з російським

Фото: Київрада

Відповідні рекомендації схвалила Київрада.

Київська міська рада порекомендувала столичному бізнесу не співпрацювати з компаніями, які перебувають під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб РФ.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

За відповідне рішення на пленарному засіданні ради проголосували 93 депутати.   

Тож всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що працюють у Києві рекомендують припинити будь-яку господарську діяльність і взаємовідносини з російським бізнесом.

Тепер Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київради (КМДА) має звернутися до АМКУ з проханням у тримісячний термін сформувати перелік підприємств осіб РФ.

Столичні ж підприємства протягом місяця мають припинити всі відносини з компаніями, що пов'язані з підприємствами та особами РФ.

Також рішення передбачає рекомендувати Кличку звернутися до РНБО задля застосування і/або розширення санкцій до підприємств і осіб РФ, відповідно до спеціального законодавства України про санкції.

Нагадаємо,  Президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо російських банків. 

Вони будуть введені на один рік до публічного акціонерного товариства "Сбербанк", ПАТ "ВіЕс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ БАНК", ПАТ "БМ БАНК" в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов'язаних з ними осіб. 

Тенденції до розколу: Москва та Берлін відреагували на рішення РНБО

Тенденції до розколу: Москва та Берлін відреагували на рішення РНБО

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1740
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація