Військові та волонтери зі складнощами врятували з зони АТО поранену сову

Військові та волонтери зі складнощами врятували з зони АТО поранену сову

Птаха лікують у Києві.

До столичних ветклінік волонтери та просто кияни дедалі частіше приносять поранених птахів. Люди приходять навіть із такими, що вважаються не надто милими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Громадський активіст Влад Антонов урятував у Борисполі молодого грака. Ветеринар Сергій Величко скріпив пташці крило, аби воно правильно зросталося. Він каже, що кожного тижня до клініки приносять кілька птахів, і наче на підтвердження цього в черзі сидить жінка з вухатою совою. Бійці 34-го батальйону підібрали пташку в зоні АТО зі зламаним крилом та передали її волонтерам. "Вона погано їла, тому неможна було робити операцію – вона могла не перенести наркоз. Ми кілька днів з допомогою орнітологів її годували, спеціальне харчування, це ж хижак", - пояснила Ольга Решетилова.

Після операцію сову чекають у садибі Нюшанікове під Києвом – там уже живуть десятки колись урятованих птахів. Є окремий вольєр і з совами. Після реабілітації тих птахів, які хочуть і спроможні, відпускають на волю. Але залишають своїх рятівників не всі – дехто в лісі, хоч і прекрасно може літати, сідають у траву біля ніг людей і дають зрозуміти, що хочуть назад.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

У столиці більшає кількість поранених птахів

У столиці більшає кількість поранених птахів

Повʼязані теми:

Наступна публікація