Війна Попова з Азаровим викликала невдоволення Банкової - ЗМІ

Війна Попова з Азаровим викликала невдоволення Банкової - ЗМІ

Попову відставка не загрожує - джерело / Фото: УНІАН

Джерело в АП назвало відставку Олександра Попова домислами.

На Банковій незадоволені зайвою самостійністю голови КМДА Олександра Попова, проте мова про його відставку поки не йде, повідомило джерело в Адміністрації президента.

"Наскільки відомо, є певне невдоволення зайвою самостійністю. По-перше, тим, що Попов категорично відмовився приймати допомогу Партії регіонів на виборах в Києві. Це не подобається тим, хто розраховував у разі перемоги отримати можливість розставляти свої кадри в мерії. За моєю інформацією, Попов на це не пішов", - сказало джерело в розмові з Gazeta.ua.

За його словами, друга причина невдоволення - посилюється конфронтація між Поповим і Азаровим. "У партії вважають, що виносити сварки з хати не можна ні за яких обставин. Але Попов в питанні бюджету пішов на принцип", - заявив співрозмовник.

У той же час, за його інформацією, про звільнення голови КМДА не йшлося. "Я не чув, щоб питання про відставку піднімався. Це, гадаю, домисли", - сказав співробітник АП.

Нагадаємо, ряд ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що в АП розглядається питання про звільнення голови КМДА Олександра Попова. На місце Попова нібито розглядаються кандидатури Ігоря Лисова і нинішнього віце-прем'єра Олександра Вілкула.

Повʼязані теми:

Наступна публікація