Віртуальні екскурсії Києвом: історичні пам'ятки міста у зручному мобільному додатку для твого смартфону Новини компаній

Віртуальні екскурсії Києвом: історичні пам'ятки міста у зручному мобільному додатку для твого смартфону

На початку жовтня завдяки Київстар кияни та гості столиці отримали мобільний путівник по місту, у якому зібрано близько 100 історичних пам'яток Києва. Ідею соціально-освітнього проекту компанією було реалізовано у співпраці з КМДА.

Втілення свого освітнього проекту під назвою "Ознакування історичних пам'яток Києва" телеком-оператор розпочав у травні цього року: тоді до дня міста мобільний путівник під назвою "Історія Києва одним доторком" охопив перші 40 знакових об'єктів нашої столиці. А сьогодні він допоможе здійснити екскурсію близько сотнею знакових пам'яток Києва. На кожній із таких будівель було розміщено спеціальну інформаційну табличку українською та англійською мовами з короткою довідкою про локацію та QR-кодом для переходу на мобільний додаток проекту з розгорнутою інформацією про історичну будівлю, на якій монтовано саму табличку.

Для зручності користувачів створений також повний перелік історичних об'єктів, щоб можна було обрати наступну точку для свого екскурсійного маршруту. Така інновація вже отримала позитивні відгуки українців.

"Щорічно столицю відвідують чимало туристів, кількість яких зростає з кожним днем. Київ приваблює туристів з усього світу своїм неповторним архітектурним образом і стародавньою історією. Ось чому такий соціально-освітній проект Київстар дуже важливий для усіх нас: він дає можливість дізнатися більше про своє місто киянам та полегшує знайомство із пам'ятками для наших гостей", – говорить Діана Попова, директор департаменту культури КМДА.

Окрім традиційних історичних об'єктів мобільний додаток охоплює й інші цікаві місця Києва: станції метро, комплекси житлових будинків і навіть вулиці. Ініціатори проекту планують й надалі розширювати охоплення цікавих історичних пам'яток столиці, яких за багато століть створено чимало.

"Ми віримо, що разом із нашими партнерами й у інших проектах зможемо досягти якісних результатів. На сьогодні не лише розроблено мобільний сайт проекту та здійснено виготовлення і монтажні роботи по вказівникам будівель, але й опрацьовано значну кількість наукових джерел, підготовлено спеціальні паспорти по кожній із локацій, що увійшли до проекту. Все це було зроблено у партнерстві з науковими співробітниками профільних управлінь КМДА та із спеціально створених робочих груп проекту з боку міської адміністрації. Без такого партнерства нам було б досить складно реалізувати всі зазначені етапи у такі стислі строки", – коментує Наталія Дадівєріна, керівник проекту, PR-менеджер по Центральному регіону компанії "Київстар".

До речі, за результатами останніх моніторингів результатів проекту, найбільш популярні пам'ятки серед користувачів мобільного додатку – це дзвіниця Софії Київської, Золоті ворота, Києво-Печерська лавра, Головний поштамт та Караїмська кенаса.

Наступна публікація