Виписана з лікарні Чорновол не може дивитися телевізор та сидіти в інтернеті

Виписана з лікарні Чорновол не може дивитися телевізор та сидіти в інтернеті

Чорновол виписали з лікарні / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Із лікарні побиту журналістку забирав чоловік Микола Березовський та батько.

Чорновол виписали з лікарні / Фото: ТСН.ua
Журналістку Тетяну Чорновол виписали, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Це рішення спільно ухвалили медики та сама Чорновол. Із лікарні Чорновол забирав чоловік Микола Березовський та батько.

Попри виписування, Тетяна й досі відчуває сильний головний біль. Складним залишається навіть перегляд телевізора. "Я не можу взагалі дивитися рухому картинку, там телевізор, мені важко дивитися інтернет, дуже важко працювати", - поскаржилася Чорновол.

Удома вона продовжить лікування, і час до часу навідуватиметься до лікарні. Активістка не відкидає, що переслідування щодо її діяльності триватимуть.

Чоловік та батько забрали Тетяну Чорновол з лікарні

Чоловік та батько забрали Тетяну Чорновол з лікарні

"Насправді я весь час беру участь у слідчих діях. Я вже провела два допити від початку до кінця. Від самого-самого початку до останнього питання слідчого, це було два повних допити, зараз на мене чекає третій допит, тому що, виявляється, слідчі змінилися", - розповіла журналістка.

Як повідомлялося раніше, на тиждень усі слідчі дії у справі побиття Чорновол було призупинено, слідство чекало виписки Тетяни.

Нагадаємо, у ніч проти 25 грудня Тетяна Чорновол жорстоко побили, коли вона поверталася додому на своїй машині. Затримано п'ятеро підозрюваних. За фактом побиття відкрито кримінальне провадження. Серед статей обвинувачення - хуліганство та завдання тяжких тілесних ушкоджень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація