Вікна скандального кафе у Будинку профспілок густо замалювали українським прапором

Вікна скандального кафе у Будинку профспілок густо замалювали українським прапором

Вікна L'Kafa замалювали у кольори прапору / Фото: ТСН.ua

Інтер'єр всередині приміщення з вулиці тепер не видно.

На столичному Будинку профспілок з'явився великий прапор України – у кольори прапору замалювали вікна кафе L'Kafa, яке мало відкритись у цій будівлі.

Вивіску скандального закладу зняли ще 12 листопада, тепер з вулиці неможливо розгледіти – чи залишається устаткування для ресторану-караоке всередині будівлі.

11 листопада з'явилась інформація, що у будівлі, яка горіла під час Революції Гідності, відкривається кафе-караоке. Було встановлено відповідну вивіску, а в Мережі розмістили запрошення на відкриття та зображення інтер'єру закладу.

Після сюжету ТСН, до будівлі прийшли народні депутати з вимогою закрити заклад та надати пояснень, хто дав дозвіл на відкриття розважального закладу у будинку.

КМДА заявила, що закрити заклад не може, адже будівлею володіє Міська раді профспілок, проте у міськадміністрації посприяли тому, аби вивіску з будівлі зняли. Як з'ясувалось, її розміщення не було узгоджене з "Київрекламою". У раді профспілок коментувати відкриття кафе відмовились, як і відмовились представники мережі L'Kafa. Водночас стало відомо, що за позовом КМДА у приміщенні забороняли проводити ремонти.

Пізніше з'ясувалось, що Архітектурна інспекція Києва не давала дозволу на відкриття закладу. У організації зазначили, що обов'язково призначать перевірки – яким чином L'Kafa може довести законність свого відкриття, однак для цього інспекції необхідно було звернення від громадян, активістів чи депутатів.

Вивіску з кав’ярні на місці згарища Будинку профспілок демонтували

Вивіску з кав’ярні на місці згарища Будинку профспілок демонтували

Повʼязані теми:

Наступна публікація