Відомий поет пише книгу про "розбірки" в 90-х

Відомий поет пише книгу про "розбірки" в 90-х

У Києві презентували книгу про 90-х / Фото: БЮТ-Батьківщина

У книзі фігурує один з кандидатів у нардепи.

Євген Рибчинський, поет, письменник, композитор, який балотується в народні депутати по 211 округу Києва від "Блоку Петра Порошенка" оголосив, що його наступний твір буде присвячено 90-м рокам, в тому числі й їх кримінальному світу. Таку заяву Рибчинський зробив в книжковому магазині "Читай-город", під час презентації дебютного збірника творів "Я - дзеркало", що вийшов у видавництві "Фоліо".

"Ми з Гаріком Кричевським давно хотіли написати фейлетон-книгу про 90-ті, - сказав Євген. - Про київські та львівські "розбірки", про людей, які з плином часу поміняли пістолет на депутатський портфель".

На що із залу прозвучало питання про те, чи буде в книзі фігурувати кандидат в депутати Голосіївського району від "Народного Фронту" Микола Даневич. На це Євген відповів, коротко, не розголошуючи деталей: "Так. Коля промайне епізодично".

Євген Рибчинський - український бізнесмен, медіа-менеджер, видавець, поет, композитор. Активний учасник Помаранчевої революції (2004 м) і революції Честі (2014). Популярний публіцист, блогер "Української правди". Кандидат в народні депутати Верховної ради України по 211 округу від партії "Блок Петра Порошенка". За даними соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Євген Рибчинський займає перше місце серед кандидатів у депутати свого округу (№ 211) з результатом в 67,1% голосів.

Наступна публікація