Відомі джазмени Америки та Європи виступлять в Києві на фестивалі All Music is Jazz Актуально

Відомі джазмени Америки та Європи виступлять в Києві на фестивалі All Music is Jazz

Всіх учасників джазової програми, хедлайнерів фестивалю, кожного на своїй батьківщині, і за її межами, аудиторія вже встигла полюбити та оцінити творчість престижними нагородами.

Хедлайнерами фестивалю All Music is Jazz, який вперше відбудеться в арт-центрі Closer 21-23 жовтня, стануть Marquis Hill (USA), AMBIQ (ambiq) (DE), Laura Perrudin (FR), Dennis Adu Big Band feat. Michael Dease and Andrew Gould (UA / USA), Luis Perdomo & Controlling Ear Unit (USA), Moritz von Oswald (DE), Bogdan Gumenyuk and the Philly fellas (UA / USA).

Відомий активним культурним участю в житті столиці, арт-центр Closer (Київ, вул. Нижньоюрківська, 31), після успішної реалізації в травні популярного фестивалю електронної музики "стрічка", вирішив не зупинятися на досягнутому. У цьому місяці в його стінах відбудеться перший триденний джазовий фестиваль нового формату на якому будуть представлені музиканти, чиї імена зараз є гордістю будь-якого європейського фестивалю сучасної музики.

"Концепція фестивалю - показати урбаністичну сторону джазу, а не романтичну, - каже Ольга Бекенштейн, ідейний натхненник і організатор All Music Is Jazz. - На фестивалі буде і сучасний джаз, і незалежна танцювальна музика. Ми хочемо показати, як багато в них спільного.дуже хочеться відійти від кліше overintelligent музики, яку слухають, тому що це престижно, позбавити людей від способу елітарного продукту, показати яким різнобічним джаз може бути насправді ".

 

Всіх учасників джазової програми, хедлайнерів фестивалю, кожного на своїй батьківщині, і за межами, аудиторія вже встигла полюбити, і оцінити їх творчість престижними нагородами. Наприклад, американський трубач Маркіз Хілл - переможець Міжнародного конкурсу Теллоніуса Монка, його Marquis Hill Blackett приїде до Києва з презентацією нового альбому "The Way We Play". За версією джазових критиків він входить в Топ-10 кращих джазових альбомів цього року. З Німеччини приїде проект електронщика Макса Лодербауера спільно з кларнетистом Клаудіо Путін і перкусіоністом Самуелем Рорером під назвою - AMBIQ. Французька джазова співачка і композитор Laura Perrudin здивує глядачів незвичайним поєднанням - вона виконує музику на арфі з додаванням електронних ефектів. Ще одні гості з Америки - Luis Perdomo & Controlling Ear Unit - тріо піаніста Луї Пердомо, раніше входив до складу проектів Раві Колтрейна. 

Також, буде цікава коллаборція українських музикантів з американськими - два проекти Dennis Adu Big Band feat.Michael Dease and Andrew Gould (UA / USA) і Bogdan Gumenyuk and the Philly fellas (UA / USA). І, нарешті, німецький мультиінструменталіст і продюсер, який справив значний вплив на історію розвитку техно, і відомий співпрацею з трубачем Нільсом Питтер Мольваером - Moritz von Oswald. Крім того, а рамках фестивалю планується велика освітня програма. До неї увійдуть відкриті Q & A з артистами, триденні майстер-класи для молодих музикантів, кінопоказ спільно з кінофестивалем американського кіно "Незалежність".

Ніч після основних концертів буде віддана не тільки пульсуючому ритму електронної музики на вечірці в Closer, але і гучним джем-сейшенів на партнерській майданчику "Бармен Диктат" - відомому джазовому місці на Хрещатику, 44.

Квитки на All Music Is Jazz вже надійшли в продаж і їх кількість обмежена - https://karabas.com/tours/all-music-is-jazz-closer. Можна придбати одноденний квиток (450-800 грн), а також абонемент на три дні (1200-2000 грн), крім джем-сейшенів: на них вхід вільний. Арт-центр Closer. Київ, Нижньоюрківська, 31

Посилання: https://www.facebook.com/allmusicisiazz/

Арт-центр Closer.

Київ, Нижньоюрківська, 31

Наступна публікація