Відкриття шостого гіпермаркету "Ашан" у столиці: червона доріжка і 3 тисячі троянд Новини компаній

Відкриття шостого гіпермаркету "Ашан" у столиці: червона доріжка і 3 тисячі троянд

Квіти розлетілися буквально за 15 хвилин. / Фото: LB.ua

Квіти розлетілися буквально за 15 хвилин.

На відкриття нового гіпермаркету "Ашан" у ТРК "Проспект" на вулиці Червоногвардійській  прийшли сьогодні тисячі киян. Це одинадцятий магазин відомої французької компанії в Україні і вже шостий у Києві, які відкрилися у нашій країні з 2008 року. Широкий асортимент і доступні ціни "Ашану" вже давно приваблюють покупців з усіх куточків столиці. Щоправда, на лівому березі "свого" магазину компанії до сьогоднішнього дня не було.

"Для нас надзвичайно важливо було відкрити саме цей магазин, адже це перший "Ашан"  на лівобережній частині Києва, - говорить Генеральний директор компанії "Ашан-Україна" Жерар Галле. – І за нашою давньою традицією, на відкриття кожного нашого магазину ми робимо червону доріжку і купуємо багато червоних троянд. Цю традицію ми зберігаємо у всіх країнах, де є наші гіпермаркети, число яких у світі уже наближається до 900".

Для того, аби привітати перших покупців "Ашану" побіля метро "Чернігівська", було закуплено три тисячі троянд. Втім, квіти розлетілися буквально за 15 хвилин, адже гостей до магазину сьогодні завітало набагато більше. А, крім квітів, своїм першим відвідувачам керівництво компанії подарувало і надзвичайні знижки на товари, тож акційну продукцію просто таки змітали з полиць.

Завдяки відкриттю нового магазину компанії "Ашан" у ТРК "Проспект" було створено понад 300 робочих місць, що надзвичайно важливо в умовах нестабільної економічної ситуації в країні. 

"Ми продовжуємо вкладати інвестиції в Україну. На мою думку, підписання угоди з ЄС – це дуже добра новина для України, що полегшить логістичні доставки і дасть більше доступу до якісної європейської продукції", - упевнений Жерар Галле.  

Наступна публікація