Від Подолу до Печерська: у Києві планують створити велике пішохідне кільце

Від Подолу до Печерська: у Києві планують створити велике пішохідне кільце

Фото: УНІАН

Для реалізації ідеї потрібно біля Дніпра провести реорганізацію дорожнього руху, яке дозволить уникнути пробок.

Реалізація проекту по створенню пішохідної зони в центрі Києва розпочнеться у серпні-вересні 2017 року.

Про це повідомив глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, передає 44.ua.

"Ми плануємо створити велике пішохідне кільце: Андріївський узвіз - Контрактова площа - вул. Сагайдачного - Поштова площа - пішохідна алея - сходи Магдебурзького права - пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз - Володимирська гірка. Частина цього маршруту вже створена", - сказав Майзель.

За його словами, для реалізації ідеї потрібно біля Дніпра провести реорганізацію дорожнього руху, яка дозволить уникнути заторів.

"Потрібно зробити безсвітлофорний виїзд з Володимирського узвозу на вулицю Набережно-Хрещатицьку, до кінця доопрацювати розв'язку на перетині Набережно-Хрещатицької і Верхнього і Нижнього Валу з їх реконструкцією", - сказав глава департаменту.

Окрім того, на деяких вулицях Подолу створять велодоріжки. Проект також передбачає велопарковки і прокат велосипедів. За словами Майзеля, облаштування пішохідної зони почнеться після підготовки проекту у серпні-вересні 2017 року.

"Ми плануємо це зробити за 9-10 місяців після здачі проекту. Песимістичний план - три роки. Тут вже все буде залежати від міста, як воно буде фінансувати реалізацію проекту", - прокоментував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що столична влада планує здійснити реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного з облаштуванням пішохідної зони. За словами Кличка, вже до Євробачення буде звільнено від МАФів територію скверу №3 на Контрактовій і облаштовано публічний простір. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація