Вибухи, які перелякали пів-Києва: реакція соцмереж на репетицію салюту до Дня Незалежності

Вибухи, які перелякали пів-Києва: реакція соцмереж на репетицію салюту до Дня Незалежності

Гучні звуки салюту були схожі на вибухи, тому багато киян спочатку подумали про найгірше.

Кияни висловили  в Інтернеті своє обурення салютом.

Репетиція салюту до Дня незалежності у Києві ввечері 20 серпня налякала мешканців столиці.

Гучні звуки були схожі на вибухи, тому багато киян спочатку подумали про найгірше. Після того, як стало зрозуміло, що це було, жителі Києва почали висловлювати своє обурення в соцмережах.

"Вам розказати як реагували прості люди на Подолі під час репетиції салюту?!", - пишет у Twitter народний депутат Леся Оробець.

"У Києві величезна кількість людей, які чули такі вибухи не "понарошку". Дуже веселе свято влаштували, придурки", - не стримував емоцій журналіст Георгій Тихий.

Втім, дехто радив киянам заспокоїтись.

"Що ви ниєте про бахи? Хоч прикините собі приблизно, як тим, хто слухає це щоночі в прифронтових містах", - пише ще один журналіст Олександр Аргат.

Як відомо, у четвер ввечері на вулиці Хрещатик відбувалася репетиція параду на День Незалежності. 24 серпня у Марші Незалежності візьмуть участь 2 тисячі 300 українських військовослужбовців.

 

Простите, а что бабахает? Мы тут на Саксаганского как-то даже напряглись

Posted by Катерина Венжик on 20 серпня 2015 р.
 

Если эти взрывы, которые перепугали пол-Киева, были репетицией парада/салюта (пока что вижу такую версию), хочу передать...

Posted by Гоша Тихий on 20 серпня 2015 р.
 

- Надо прояснить один момент. Я никогда не встречал бойцов, которые на гражданке падали на землю и тряслись от страха пр...

Posted by Peter Shuklinov on 20 серпня 2015 р.
 

Сидела на благотворительном вечере недалеко от центра Киева, когда несколько раз что-то громко бабахнуло. Зал начал трев...

Posted by Nato Dvali on 20 серпня 2015 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація