Вибори до Київради можуть пересварити всю "Батьківщину"

Вибори до Київради можуть пересварити всю "Батьківщину"

Списки в Київраду викликали претензії і бурю невдоволення / Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

У депутатів назріває конфлікт через списки на вибори.

Депутат Ради від "Батьківщини" Володимир Бондаренко звинуватив свого товариша по фракції Юрія Одарченка в непрозорому формуванні списків партії для участі у виборах Київради. Про це він сказав в інтерв'ю інтернет-виданню "Главком".

"Наші претензії викликали незрозумілу бурю невдоволення з боку керівника київської парторганізації Юрія Одарченка, який вже список "Батьківщини" почав формувати, де він - перший, а його херсонський товариш - другий", - сказав Бондаренко.

Він зазначив, що, враховуючи цей факт, всередині партії було прийнято рішення не затверджувати передчасно кандидатів для участі у виборах Київради і не провокувати таким чином конфлікти.

"При формуванні списку кандидатів треба дивитися, наприклад, хто, з ким, коли прийшов в Київраду, де він зараз і як голосував", - вважає депутат.

Крім того, Бондаренко зазначив, що виступає за змішану систему проведення виборів в Київраду: половина депутатів обирається за мажоритарною системою, половина - за списками партій.

Нагадаємо, вибори Київської міської ради і мера столиці можуть відбутися в травні 2013 року, коли закінчується термін повноважень депутатів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація