Величезні натовпи людей "застрягли" на київському вокзалі

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Величезні натовпи людей "застрягли" на київському вокзалі

Сотні людей потрапили в "пастку" на столичному вокзалі / Фото: Facebook

Затримки поїздів сягають 5 годин.

Сотні людей замість їхати за власними справами застрягли в режимі очікування. Рух на центральному залізничному вокзалі столиці паралізовано, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Саме приміщення вокзалу перетворилося на суцільну залу очікування. У фойє ніде яблуку впасти. Люди втомлені та розлючені.

Потяги, що мали прибути зранку в суботу, запізнювалися на 4, а то й 5 годин. Деякі взагалі зникли з розкладів, тож його пасажири "штурмували" різноманітні довідкові служби.

У деяких людей нерви не витримували, інші лише віджартовувалися.

Читайте спецтему: Снігопад в Києві та на Заході: українці потерпають від негоди

Єдине, що пропонують залізничники невдоволеним клієнтам – це безкоштовні зали очікування, а для жінок та дітей ще й туалети. Особливо емоційним українцям радять просто здати квитки. А в затримках винуватять снігові замети. Кажуть, у деяких регіонах на коліях вони сягають людського зросту. Тому рух потягів уповільнився, але жоден із них у полі не застрягнув.

Люди на вокзалі таку інформацію спростовують. Зокрема один із чоловіків чекав родича з Шостки. Телефоном підтримував із ним зв'язок і стверджував, що на момент розмови з журналістами потяг нерухомо стояв десь під Києвом уже понад 3 години.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Центральний залізничний вокзал «паралізувала» негода

Центральний залізничний вокзал «паралізувала» негода

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація