Вчительку на Печерську знову атакували зухвалі рейдери

Дата публікації
Перегляди
3845
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчительку на Печерську знову атакували зухвалі рейдери

Біля вчительського будинку в центрі столиці знову неспокійно

Чоловіки вимагали впустити їх у будинок.

Будинок учительки на Печерську знову атакують. На подвір'я Ніни Москаленко, яке оцінили в кілька мільйонів доларів, уже 4-й день поспіль намагаються потрапити чоловіки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ці люди називають себе власниками частини дому. За словами жінки, цього разу вони прийшли з підробленими документами, за якими її будинок фігурує вже під іншою адресою.

Журналістам документів чоловіки не показали. Називатися ці люди також не схотіли.

Москаленко вже майже рік воює за власну землю в престижному районі столиці, поруч із Ботанічним садом. Ділянку оцінюють у $ 3 млн.

Учительці періодично погрожують чоловіки, які ніколи не представляються, коли заходять до її подвір'я. Днями вони намаглися втекти з місця до приїзду міліції, а з добровольцями, які намагалися їх затримати, не панькалися.

Будинок вчительки на Печерську знову атакують

Будинок вчительки на Печерську знову атакують

"Чому я маю чекати міліцію, щоби зайти до себе в дім?", - відреагував на аргументи захисників претендент на ділянку.

Учителька каже, що "сусідів" зустрічає вже не вперше.

"Я бачила одного з них, коли відбувався захват і розгром мого помешкання. І зараз ось цей товариш, який пришов, каже, що начебто він є уже, який там, пятий, шостий співвласник, який не надає документів. І все", - розповіла власниця будинку.

Як повідомлялося, у квітні цього року будинок київської вчительки на "золотій" землі зруйнували молодики з інструментами. Пізніше Москаленко впізнала одного з нападників - за її словами, це був Вадим "Румун" Титушко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3845
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація