Вбитий "Альфою" ватажок ДРГ був вихідцем з Донецька - ЗМІ

Вбитий "Альфою" ватажок ДРГ був вихідцем з Донецька - ЗМІ

Убитий ватажок ДРГ - 50-річний виходець з Донецька, відомий під іменами Олег Мужчиль і Сергій Аміров / Фото: УНІАН

Оперативники відкидають казвказский слід диверсантів з Києва.

Диверсійну групу вели давно, - розповів ЛІГА.net співрозмовник у силових органах.

Але тільки-но надійшла підтверджена інформація про обсяги вибухівки, було вирішено, що зволікати далі не можна. Був розроблений план синхронної операції із затримання всіх причетних до диверсійної групи осіб. 9 грудня, коли спостереження підтвердило найбільш відповідний час для штурму, було вирішено оточити будинки підозрюваних і провести синхронне захоплення у Києві та інших містах у вечірній час. У Харкові арешти пройшли без втрат і суттєвих проблем. Без складнощів оперативники затримали підозрюваних і в інших місцях.

Співрозмовники видання обмежилися лише спростуванням попередньої версії про кавказькому слід: "Дагестаном там і не пахне". Українська сторона вже повідомила консульство РФ про затримання громадян Росії, підозрюваних у терористичній діяльності.

Разом з тим, як стало відомо виданню, убитий ватажок ДРГ - 50-річний виходець із Донецька, відомий під іменами Олег Мужчиль і Сергій Аміров. Раніше деякий час він був упроваджений в ряди "Правого сектору", але потім його вигнали з організації. в ПС кажуть, що розірвали з ним які-небудь контакти ще влітку.

"Він був 100%-м ФСБшником", - стверджують в спецслужбах. Убитий неодноразово приїжджав на територію РФ, використовував три паспорти на різні прізвища. Зараз затримані диверсанти дають свідчення слідчим. У слідства є всі підстави підозрювати затриманих у зв'язках з Головним розвідувальним управлінням Генерального штабу Росії.

Російські диверсійні групи з початку року влаштували в Україні кілька десятків терактів різного масштабу. Оперативники контррозвідки кажуть, що росіяни поводяться все зухваліше.

Раніше Служба безпеки оприлюднила відео спецоперації у Києві.

Під час спецоперації, що проводилась у кількох точках одночасно, було затримано 7 членів ДРГ, їхнього ватажка – ліквідовано. Серед затриманих є громадяни Росії.

У Києві СБУ знешкодила російських диверсантів

У Києві СБУ знешкодила російських диверсантів

Повʼязані теми:

Наступна публікація