В'язень Лук'янівського СІЗО оголосив голодування

В'язень Лук'янівського СІЗО оголосив голодування

В'язень протестує через те, що 5 років сидить у СІЗО без вироку суду.

Він просить звернути на нього увагу і допомогти.

Один з в'язнів Лук'янівського СІЗО столиці Олександр Талалаєв вдався до голодного протесту. Майже 10 днів чоловік нічого не їсть. Він просить звернути на нього увагу і допомогти, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Уже п'ять років його і ще чотирьох громадян тримають за ґратами без вироку суду. Усі вони проходять у справі про збут наркотиків. Попередні два суди через брак доказів повертали справу на дорозслідування. І двічі прокуратура ці рішення опротестовувала, наполягаючи на винуватості підсудних. Однак беззаперечних доказів цього так і не надала.

Чому справу затягують, адвокати не знають. Коли буде третій суд, також не відомо. Олександр Талалаєв обіцяє голодувати, поки у їхній справі не поставлять крапку.

"Тільки таким чином, виходить, в нашій країні можна звертати увагу на такі ситуації. А таких ситуацій по ізолятору, я кажу як адвокат у кримінальних справах, дуже багато. Сторона звинувачення, вони просто зі свого боку або затягують, або яку мету вони переслідують, я не розумію", - каже Олег Левадний, адвокат підсудного.

"Це законне право кожного ув'язненого і ми в цьому випадку йому ніяк не можемо перешкоджати. Він з моменту оголошення голодування переведений в окреме приміщення, де утримується по сьогоднішній день. Кожного дня його оглядають медичні працівники", - сказав зі свого боку Олександр Васюк, керівник Лук'янівського СІЗО.

Нагадаємо, Лук'янівське СІЗО "виженуть" за межі Києва.

У Лук’янівському СІЗО столиці голодний протест

У Лук’янівському СІЗО столиці голодний протест

Повʼязані теми:

Наступна публікація