В сім'ї сбушника-водія смертельної Infiniti говорять про помсту за спійманого прокурора

В сім'ї сбушника-водія смертельної Infiniti говорять про помсту за спійманого прокурора

Сім'я сбушника продовжує допомагати потерпілим / Фото: Киевское управление ГСЧС

Дядько працівника СБУ повідомив, що в салоні авто загинула закохана пара.

Михайло Римар, який заарештований за ДТП на Інтернаціональній площі, був за кермом дорогої машини, яку йому на весілля подарували родичі. Про це розповів дядько Римаря Євген. Сам водій, за його словами, зараз перебуває під арештом на гауптвахті, пише Сегодня.

Родичі вважають, що це помста за спійманого на хабарі прокурора.

"Михайло - військова людина, а офіцерів, яких беруть під варту, садять на гаупвахту. Зараз він знаходиться в такій камері. У будь-який момент його можуть викликати на допит. Два роки тому Михайло Римар затримав під час отримання хабара в розмірі 20 тис. грн військового прокурора. Тепер  йому пригадали цю справу, і натякнули, що він дізнається про всі принади гаупвахти. Це - помста", - каже родич сбушника.

"Рішення про взяття Михайла Римаря під варту приймав суддя, а не прокуратура. А щодо інформації про помсту - це вигадка, оскільки прокуратура діє згідно з законом", - прокоментували в прес-службі військової прокуратури.

За словами дядька правоохоронця, вони продовжують допомагати потерпілим.

"На сьогодні залишилися лише дві людини, з якими я ще не бачився. Об'їхав шістьох постраждалих, записав, яка допомога їм потрібна, - каже дядько Римаря.

Дядько Михайла Римаря розповів, що джип Infiniti - подарунок.

"Це подарунок від всіх родичів на весілля Михайла. Ми всі збирали гроші і зробили Міші і Олені такий сюрприз. З дня весілля ще не пройшло і року. Іномарка була зареєстрована на дружину Михайла - Олену. Звичайно, самостійно вони б не змогли купити машину такого класу", - розповів дядько Євген.

За його словами, він досі не знає, куди молоді люди їхали о 6:30.

"Але скажу вам точно, що в салоні авто був працівник СБУ - Сергій Матковський і Таня Шашенко - вони зустрічалися і все у них було дуже серйозно. На жаль, але вони загинули у цій страшній аварії. А вижила дівчина Іра Єгорова - це Таніна подружка. І ніяких стосунків між Михайлом і Ірою не було", - запевнив родич капітана Римаря.

Нагадаємо, в Києві джип Infiniti зачепив дві іномарки і врізався в пасажирський автобус №14, у результаті загинули дві людини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація