Катеринчук розкритикував київську владу за реконструкцію Поштової площі

Катеринчук розкритикував київську владу за реконструкцію Поштової площі

Фото: УНІАН

В опозиції вважають провальною реконструкцію Поштової площі.  

В опозиції жорстко розкритикували реконструкцію Поштової площі у Києві. Народний депутат Верховної Ради фракції "Батьківщина", лідер Європейської партії України Микола Катеринчук вважає реконструкцію площі "провальною".

"Те що чинна київська влада разом з Азаровим називає здачею першого етапу реконструкції на Поштовій площі, насправді - черговий провал. Олександр Попов запевняв киян та всю Україну, що роботи будуть виконані в повному об'ємі до Дня Києва. Однак, чи то через брак коштів, чи то через недбалість, одна з головних транспортних розв'язок столиці нині нагадує поле битви часів Другої світової війни", - вважає депутат.

Він нагадав, що про недоліки проекту, який так і не був узгоджений до початку будівництва, говорили дуже багато.

"Про них вже неодноразово наголошували спеціалісти та жителі Києва. Тут має бути багато дерев, газони, доступні пандуси для заїзду людей з обмеженими можливостями, велосипедні доріжки, зручний перехід шириною не менше 10 метрів без жодних перешкод (сходів, бордюрів, реклами), вільний прохід до річки без бар'єрів та кіосків, аби відпочити біля води, не чуючи шуму машин", - сказав Катеринчук, додавши, що він має великий сумнів, що все це закладено "в стихійному проекті реконструкції".

Для депутата також "є загадковим питання бюджетної вартості будівництва, яке оголошено в сумі понад 500 млн.грн. та постійна нехватка коштів, про що неодноразово говорить Попов".

На його думку, такий дорогий за кошторисом об'єкт безумовно потребує контролю за використанням грошей.  "Тому я маю намір звернутися до відповідних державних органів із запитом, аби ті перевірили як витрачаються кошти і чому до цього часу не завершено будівництво", - додав парламентар.

Повʼязані теми:

Наступна публікація