В офіс ОУН невідомі кинули "коктейль Молотова"

В офіс ОУН невідомі кинули "коктейль Молотова"

Фото: kmoun.info

Ніхто серйозно не постраждав.

Сьогодні, 8 грудня, у Києві близько третьої години ночі на офіс ОУН, що на вул. Івана Мазепи, 6, здійснено напад.

Як повідомив голова проводу ОУН Богдан Червак у себе в Facebook, невідомі в балаклавах закинули в приміщення офісу пляшку із запальною сумішшю, внаслідок чого здійнялася пожежа.

"Коктейль Молотова" було закинуто саме в ту кімнату, де, зазвичай, перебувають працівники. На щастя, ніхто серйозно не постраждав.

На цей час пожежникам вдалося загасити вогонь. На місці події працюють слідчі органи.

"Очевидно, що підпал офісу ОУН безпосередньо пов'язаний зі спецопераціями російського ФСБ щодо дискредитації України та українських націоналістів зокрема. Тільки вчора росіяни через голландські ЗМІ намагалися втягнути ОУН у скандал щодо зникнення у 2005 році картин з музею в Нідерландах. Сьогодні – підпал офісу ОУН. Усе це вкладається в російський сценарій із дестабілізації ситуації в Україні та є намаганням дискредитувати нашу країну на зовнішньополітичній арені. Очевидно, що в такий спосіб також пробують нас залякати", - повідомив Червак.

Зазначимо, що в зоні АТО на Сході України воював батальйон ОУН, який згодом увійшов до складу ЗСУ.

Нагадаємо, що у Києві невідомі спробували підпалити офіс волонтерів.

 
 

Вороги України активізуютьсяВночі, приблизно о 3.40 здійснено напад і підпал офісу ОУН на вулиці Івана Мазепи у Києві. ...

Posted by Вадим Джувага on 8 декабря 2015 г.

Здійснено напад на офіс ОУНСьогодні, близько третьої години ночі на офіс ОУН, що на вул. Івана Мазепи, 6, здійснено нап...

Posted by Богдан Червак on 8 декабря 2015 г.

Повʼязані теми:

Наступна публікація