В неділю Євромайдан заполонить Київ, а КПУ станцює хоровод "гомо-асоціації"

В неділю Євромайдан заполонить Київ, а КПУ станцює хоровод "гомо-асоціації"

В неділю в центрі Києва зберуться 90 тисяч людей. / Фото: Facebook.com/Батьківщина

В мерії Києва надійшло 17 заявок на проведення масових акцій в неділю.

В неділю в Києві пройдуть більше десятка різних масових акцій в різних частинах міста. В мерію Києва надійшло щонайменше 17 заявок на проведення мітингів.

Найбільша кількість людей у неділю збереться в центрі Києва. Тут в сумі мають зібратися до 90 тисяч людей.

Зокрема, партія "Батьківщина" подала заявку на проведення ходи і мітингу під гаслом "За європейську Україну". Натовп пройде від парку Шевченка по вулиці Володимирській з 9:00. Згідно з заявкою, в акції мають взяти участь 35 тисяч людей.

Таку ж заявку подала і Європейська партія України, яка, щоправда, чекає лише 3 тисячі людей. "УДАР" теж буде проводити в цій же частині Києва мітинг, але не вказав скільки людей буде.

Народний депутат Павло Петренко з фракції "Батьківщина" подав заявку на проведення народного віче з участь 3,5 тисяч людей, а його однопартієць Леонід Ємець очікує зустрітися з 50 тисячами виборців на Європейські площі.

В цей же час з 8:00 ранку до 20:00 вечора біля стадіону "Динамо" буде проводитися акція прихильників збірної України з футболу, в якій візьмуть участь 50 тисяч людей.

Паралельно на Михайлівській площі зберуться прихильники Українського союзу промисловців Україні, який проведе акцію "будуємо Україну в Європі".

Комуністи ж проведуть акцію під назвою "Хоровод-прощання з євро-гомо-інтеграцією", в якій, згідно очікувань КПУ, візьме участь 2 тисяч людей.

Нагадаємо, що 21 листопада кияни зібралися на Майдані через зрив євроінтеграції. Люди пізно ввечері пішли в центр Києва, щоб висловити незгоду з рішенням уряду. В основному вони робили це спонтанно - згуртувавшись у соцмережах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація