В наметах на Майдані живе півтори тисячі людей, які не збираються їхати додому

В наметах на Майдані живе півтори тисячі людей, які не збираються їхати додому

Люди і далі житимуть в наметах у центрі столиці

Люди відстоюють справедливість.

Майдан не розходитиметься - так заяву учора оприлюднили представники громадських організацій та спільноти Майдану. Виступити люди вирішили після того, як окремі політики почали говорити, що барикади на Майдані Незалежності варто прибрати. Вночі наметів на Майдані поменшало, бо згорнули намети представники Вінницької сотні, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лише слід на асфальті там де кілька годин тому стояли намети Вінницької сотні. Майданівці, які живуть у сусідньому, розповідають, що вночі приїхав власник і попросив віддати майно. Ті, хто ще ранком був у Вінницькій сотні, нині звинувачують своїх ватажків у тому, що намети згортати було не час. Людей з Вінницької сотні прихистили львівяни.

Руслан - один з керівників Вінницької сотні. Обурення своїх побратимів не розуміє. Каже, що рішення про те, що далі стояти на Майдані не варто і треба розʼїжджатись по домівках, прийняли ще три тижні тому.

В наметах на Майдані нині живе півтори тисячі людей. Кажуть, що охороняють барикади і допомагають людям відстоювати справедливість. 

Нагадаємо, що Віталій Кличко вважає, що барикади прибирати. "Ми повинні потроху повертатись до нормального життя і давати приклад іншим регіонам", - сказаа Кличко. Майданівська спільнота обурилась і підготувала власну відповідь.

Вчора оголосили маніфест. Мовляв, Майдан має бути збережений в межах первинних барикад до перетворення Майдану в осередок побудови громадянського суспільства. Кажуть, що стоятимуть на Майдані, доки в країні не здолають корупцію і не проведуть люстрації. Нинішній Майдан вважають системою контролю влади.     

Свою заяву називають попередженням і закликають не намагатися розпустити Майдан.

 

Нагадаємо, що майданівці почали будувати собі будинок у центрі Києва

Кореспонденти ТСН Оксана Щербина та Анна Тітовська.

Майдан не збирається розходитись

Майдан не збирається розходитись

Повʼязані теми:

Наступна публікація