В міліції жаліються, що їм заважають швидко розслідувати "справу Булатова"

В міліції жаліються, що їм заважають швидко розслідувати "справу Булатова"

В МВС кажуть, що Булатов відмовився від допиту щодо його викрадення / Фото: УНІАН

МВС вважає, що лідер Автомайдану "затягує слідство".

В Міністерстві внутрішніх справ заявляють, що міліції заважають швидко розслідувати справу лідера Автомайдану Дмитра Булатова.

"З метою швидкого та об'єктивного розслідування кримінального провадження щодо незаконного позбавлення волі Дмитра Булатова створено слідчо-оперативну групу, до якої увійшло 20 працівників міліції. Проте правоохоронці фактично позбавленні можливості швидкого отримання свідчень та доказів, які б допомогли швидко розкрити цей резонансний злочин", - заявив начальник головного слідчого управління МВС України Микола Чинчин.

Він також зазначив, що Булатов наразі перебуває у лікарні, у зв'язку з чим доступ слідчих до нього взагалі неможливий. "Неодноразовим спробам слідчих поспілкуватися з потерпілим перешкоджали або народні депутати, або лікарі", - заявили в міліції.

За його словами, такі дії можуть свідчити про бажання затягнути розслідування або незацікавленість у встановлені істини.

"На місце, де був знайдений громадянин Булатов, слідчо-оперативна група не викликалася взагалі, повідомлення до міліції надійшло лише з лікарні. Ні вчора, ні сьогодні провести слідчі дії з потерпілим не вдалося. У нас немає його свідчень, прикмет його викрадачів, обставин скоєння злочину", – наголосив Микола Чинчин.

Пізніше заступник начальника слідчого управління ГУ МВС України в Київській області Григорій Мамка заявив, що активіст Автомайдану відмовився від допиту щодо його викрадення навіть у присутності адвоката.

"Лікарі дозволили слідчим проводити допит, тому слідча група прибула, щоб допитати Дмитра Булатова як потерпілого у кримінальному провадженні про його викрадення, розпочатого за ч.2 ст.146 Кримінального кодексу України. Він відмовився від допиту без адвоката. Ми очікували прибуття адвоката. Після цього, вже в присутності свого адвоката, Дмитро Булатов знову відмовився" , - розповів Мамка.

Він зауважив: "Ми нагадали Булатову, що в його інтересах співпрацювати зі слідством, оскільки йдеться про розслідування його ж викрадення. І свідчення потерпілого є вкрай важливими для швидкого та ефективного розслідування".

В міліції вважають дії Булатова "рішенням постраждалого стримувати слідство".

Нагадаємо, що нещодавно один з лідерів Автомайдану Дмитро Булатов зник безвісти. Згодом він знайшовся, однак був дуже сильно побитий. Він розповів, щойого розіп'яли та відрізали вухо викрадачі з російським акцентом.

Нещодавно в.о. глави МВС Віталій Захарченко запевнив, що Булатова не кинуть за ґрати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація