В КМДА після мітингувальників скаржаться на смердючі залишки і розгром

В КМДА після мітингувальників скаржаться на смердючі залишки і розгром

Мітингувальники звільнили КМДА.

КМДА почали приводити "до тями" після звільнення майданівцями.

Звільнення будівлі Київської адміністрації тривало всю ніч. Мітингувальники, звільнивши КМДА, передали формальний контроль над КМДА нею ОБСЄ, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак, хто далі намагався встановити свої правила у будівлі на Хрещатику - суцільна таємниця із фантастичними припущеннями. Чужинці називали себе і активістами руху "Нарнії" і навіть "Вікінгами".

Одразу після звільнення будівлі, з усього Києва прибули двірники для вичищення адміністрації. Поміж тим на безлад, який після себе залишили майданівці, встигли поскаржитися деякі працівники КМДА.

Віктора Коржа найбільше вразив власний кабінет. В ньому, за його словами, все було розкидано, а на порозі валялись специфічного кольору смердючі залишки. "Не можливо, Київ такого розгрому ще не бачив", - говорить він.

Активісти Майдану: КМДА розграбували вікінги і Нарнія

Активісти Майдану: КМДА розграбували вікінги і Нарнія

Водночас секретар Київради Галина Герега поскаржилась, що у сесійній залі на місці головуючих валялись оголені дротики, а у системі для голосування були дірки. Крім того, журналістам показали холодильники, де стояли "коктейлі молотова".

Проте, уже колишній комендант Київради запевняє, що цей безлад залишили не майданівці. Будівлю, каже, покидали у такому стані, що не соромно було продемонструвати послам-посередникам.

На часі київські чиновники не готові сказати, скільки коштуватиме відновити будівлю Київської адміністрації. Водночас, голова адміністрації матеріальними втратами особливо не стурбований. Він переконує, що кошти на ремонт дадуть спонсори.

Як повідомлялось раніше, у підвалах КМДА знайшли арсенал пляшок з "коктейлями Молотова". Офіційного підтвердження інформації про пляшки поки немає.

Кореспонденти ТСН Інна Боднар та Наталка Пісня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація