В Києві водій автобусу протягнув 84-річну жінку кілька метрів по асфальту

В Києві водій автобусу протягнув 84-річну жінку кілька метрів по асфальту

Таксист впевнений, що водій не винен у тому, що сталося з пенсіонеркою / Фото: ТСН.ua

Після інциденту водія одразу ж зняли з маршруту.

В Києві старенька жінка виходила з автобуса і розбила голову, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30

Одні свідки кажуть: водій затис їй руку і кілька метрів тягнув по асфальту. Інші впевнені, що пасажирка просто впала, бо високий автобус став далеко від бордюру. За інформацією ТСН, постраждалу звати Зоя. Але після важких травм на зв'язок вона не виходить.

84-річна жінка вдарилася головою на зупинці Соцзабез, що знаходиться на вулиці Закревського.

Пані Євгенія їхала в тому самому 101-му автобусі. І вийшла з нього першою.

"Автобус рушив. А ця жінка, котра за мною виходила, біжить за автобусом, але ж вона-то держиться. Він аж там десь зупинився. А вона впала, він її ще трошки протягнув", - згадала Євгенія.

Таксист Олег чергував з іншого боку автобуса і міг усього не помітити. За його версією, жінка потрапила ногою до зливоскиду, який провалений під бордюром. Каже: не бачив, щоб її автобусом тягнуло за руку.

"Там два люки. Один з них взагалі відкритий. Вона, мабуть, виходила і до бордюру півметра десь. Якщо б він її протягнув, там би і не зібрав бабусю ніхто", - поділився думками таксист.

За його словами, саме кондуктор допомагала жінці бинтувати голову. Зупинилася машина, якийсь водій пожертвував свою аптечку.

Утім, від шпиталізації пенсіонерка відмовилася. Її відвезли додому. Квартира – за квартал, і вона мала би бути вдома. Та дверей ніхто не відчиняє. Консьєрж каже: зайшла і не виходила.

Колеги водія, який віз пенсіонерку, кажуть: його відразу зняли з маршруту. Тут звинувачують радше не його, а дорогу. Через дощову каналізацію автобуси справді не можуть стати впритул до бордюру.

У ДАІ не кажуть, чи затриманий водій. Але за попередніми даними, винен він і кримінальне провадження відкрите.

"Водій маршрутного автобуса не пересвідчився в тому, що всі пасажири вийшли із салону автомобіля. Жінка впала і травмувалася", - кажуть у ДАІ.

Якщо доведуть провину кермувальника, потерпіла має право на компенсацію від "Київпастрансу". І навіть якщо водій не винен, усі пасажири, які їхали на законних підставах, застраховані.

Журналіст ТСН, Станіслав Фещенко

У Києві жінка, виходячи з автобуса, розбила голову

У Києві жінка, виходячи з автобуса, розбила голову

Повʼязані теми:

Наступна публікація