В Києві розповсюджували фальшиву газету проти одного з опозиціонерів

Дата публікації
Перегляди
927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Києві розповсюджували фальшиву газету проти одного з опозиціонерів

Микола Катеринчук

Випуск газети відбувся через кілька днів після появи плакатів Катеринчука "Геть Попова і Порошенка".

Лідер Європейської партії України, народний депутат України, член парламентської фракції "Батьківщина" Микола Катеринчук висловив слова вдячності невідомому спонсору, котрий розповсюджує фальшиві газети про нього.

"Сьогодні весь Київ був закиданий газетою, яка названа лозунгом моєї кампанії: "Владу – киянам!". Хочу подякувати спонсору, який побажав залишитися невідомим, але не пошкодував грошей і часу, щоб зробити та розповсюдити досить недешевий продукт. Йому ж довелося не тільки писати та друкувати газету, але й пошити футболки, стилізовані під мої, та найняти майже 500 осіб для розповсюдження. Це – чималі зусилля та витрати", - написав політик в Фейсбуці.

Політик порадив наступного разу звернутися до нього, щоб у газеті не було ляпів та вигадок.
 
"По-перше, ми нікого не наймаємо на роботу. Всім, хто повірив і телефонує – вас ввели в оману. Будь-ласка, не "зривайте" нам телефони. По-друге, я можу надати кращі фотографії, ніж ті, що взяті невідомо де та оброблені у фотошопі. По-третє, коли ви пишете фальшиві відгуки про мене, то хоча б беріть людей, які мене знають. Або принаймні більш цікавих, ніж Ляшко або Кільчицька", - зазначив Катеринчук.

Нардеп також відзначив, що випуск газети відбувся через кілька днів після появи його плакатів "Геть Попова і Порошенка". "Роздатчики повідомили, що їх "зарядили" на кілька днів. Думаю, газети вже видрукувані, і найближчими днями кияни отримають нову порцію брехні", - резюмував він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація