В Києві призначили нового відповідального за нескінченні ями на дорогах

В Києві призначили нового відповідального за нескінченні ями на дорогах

Петро Береговий став директором "Київавтодору" / Фото: Marks&Spencer

Екс-директор "Київавтодору" попросив не ображатися на нього.

Голова КМДА Олександр Попов представив нового главу "Київавтодору". Георгія Глинського, який втратив посаду директора, змінив Петро Береговий, пише "Сегодня".

Читайте: Звільненому заступникові Попова не соромно за прибирання снігу в Києві

"Я планував поставити на цю посаду людину з вашого колективу. У цьому колективі ви виросли, пройшли шлях від простого водія. У нас з вами буде дуже цікава робота: отримати гроші на оновлення парку, оновлення доріг після цього снігу", - сказав Попов.

"Я хочу, щоб ви не ображалися на мене і не тримали зла. В останні кілька днів нам довелося дуже важко. Але такою була ситуація", - сказав Георгій Глинський.

На представленні нового глави "Київавтодору" були присутні більшість співробітників центрального апарату. Працівники підприємства просили у Попова підвищити зарплати, забезпечити житлом і додати державного фінансування.

Петро Береговий з 1985 року і до теперішнього часу працював у системі комунальної корпорації "Київавтодор", де пройшов шлях від водія до начальника комунального підприємства "Дорожньо-експлуатаційного управління по ремонту та утриманню автомобільних доріг і споруд Дарницького району м. Києва", яке очолював з 2004 року.

Нагадаємо, 26 березня голова КМДА Олександр Попов прийняв відставку першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака.

Повʼязані теми:

Наступна публікація