В Києві котів і собак орендують за 20 грн на день, а папуг беруть у лізинг

В Києві котів і собак орендують за 20 грн на день, а папуг беруть у лізинг

Київських тварин віддають в оренду за 20 гривень / Фото: goodfon.ru

"Напрокат" можна взяти навіть білок, бурундуків і зелену мавпочку.

Київські притулки і готелі для тварин переймають західний досвід та пропонують взяти домашніх улюбленців напрокат.

Так, кота або собаку можна орендувати за 20-25 грн у день, а більш екзотичного звіра або пташку - до однієї тисячі доларів на місяць, пише Сегодня.

"У нас є для оренди два кота. Один безпородний рудий, йому до півтора років, а другий - 4-місячне кошеня шотландської породи. Рижик у нас дуже добрий, але його все коти б'ють, тому і намагаємося його прилаштувати, а дівчинка залишилася у нас після того, як жінка привезла свою вагітну кішку і не стала забирати ні її, ні кошенят", - розповіла власниця готелю для домашніх тварин на Лівому Березі, Тамара.

Взяти будь-якого кота на день буде коштувати 20 грн, з правом подальшого викупу.

"У нас так часто беруть котів для дітей, щоб подивитися, чи немає алергії, чи зможуть за ними доглядати. Ось нещодавно котика взяли на новосілля. Люди вірять, що в нову квартиру потрібно першого кота запустити, щоб добре в ній жилося. До речі, ще жодну тварину нам не повертали, а навіть якщо і повернуть, це все ж краще, ніж викинуть на вулицю після того як награються", - впевнена Тамара.

Собак здають в оренду з тих же причин, і ціни там стартують від 25 грн на день. "У нас є ще дресировані собаки для охорони, там сума залежить від часу. Максимальний термін - рік. Але це частіше охоронні фірми беруть для супроводу або охорони складу", - розповіли в одному з притулків.

А ось екзотичних тварин пропонують навіть у лізинг. "Це дуже зручно для тих, хто хоче купити екзотичне звірятко собі або дитині, але не знає, чи зможе утримувати його. Ми складемо з вами договір, виплатите всю вартість тварини, візьмете на місяць, і якщо потім вирішили повернути - половину грошей повернемо", - пояснив директор магазину екзотичних тварин Олександр.

Взяти в лізинг можна папуг какаду, ара, жако, мавпочку, удава, пітона, ящірок, хамелеона, черепаху, білок, бурундуків, тощо. "Можу вам запропонувати 8-місячну карликову зелену мавпу за 2 тисячі доларів або папугу какаду за 2,3 тисячі доларів. В оренду ми можемо надати також клітки і вольєри, корми, хоча мавпи їдять навіть сосиски", - говорить Олександр.

Повʼязані теми:

Наступна публікація