В Києві грабіжники здирають з жінок сережки і ланцюжки посеред дня

В Києві грабіжники здирають з жінок сережки і ланцюжки посеред дня

В Києві стали частіше грабувати жінок.

У міліції кажуть, що грабіжники нападають на жінок і похилих людей, бо вони не можуть відбитися.

У Києві вуличні злочинці відкрили сезон крадіжок. Зловмисники нападають на жінок вже навіть посеред білого дня у центрі столиці.

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, столичні крадії зривають уже навіть удень все блискуче, що носить жінка. Золоті сережки, ланцюжки з підвісками та браслети на жіночому тілі – влітку все напоказ.

"Поверталася з університету по вулиці Хрещатик. Відчула неприємне відчуття на шиї. Потім зрозуміла, що з мене зірвали золотий ланцюжок", - розповідає одна з київських студенток.

Неподалік проходили міліціонери, - вони помітили злочинця і відразу його затримали. Крадій – двадцятивосьмирічний чоловік - нещодавно вийшов із в'язниці. Нині може повернутися туди щонайменше на чотири роки. Правоохоронці кажуть, що саме літо - сезон вуличних нападів.

"Зривають ланцюжки, коштовні речі, відбирають сумки, мобільні телефони, розраховуючи, що це дівчата або люди похилого віку і не можуть чинити спротиву. Тому як правило не доходить до застосування ножів чи погроз насильства", - пояснює речник столичної міліції Ольга Білик.

А ось в іншому районі Києва невідомий напав на жінку вночі. Хотів забрати сумку, та жертва пручалася. Грабіжник вдарив свою жертву кілька разів кулаками, потім бив ногами, і врешті-решт забрав у неї речі.

Якщо ж запобігти нападу не вдалося, радять голосно кликати на допомогу. А коли злодій погрожує - не вагатися і таки віддавати коштовності. Щоб не втратити здоров'я. І відразу викликати міліцію.

У Києві вуличні злочинці відкрили сезон крадіжок

У Києві вуличні злочинці відкрили сезон крадіжок

Повʼязані теми:

Наступна публікація