В Києві активно розвивають спортивну інфраструктуру Пресреліз

В Києві активно розвивають спортивну інфраструктуру

На ремонт зі спеціального фонду бюджету міста на 2013 рік було виділено 150 тисяч гривень / Фото: Олександр Згурський

14 вересня відзначатиметься День фізичної культури і спорту.

До Дня фізичної культури і спорту, що відзначатиметься в Україні в суботу, 14 вересня, в Києві відкрито нові спортивні об'єкти. Так, в дитячо-юнацькій спортивній "Школі боротьби" розпочав роботу зал дзюдо. Також відкрито після капітального ремонту дитячо-юнацький спортивний клуб "Кремез".

Як зазначив під час відкриття клубу голова КМДА Олександр Попов, на ремонт зі спеціального фонду бюджету міста на 2013 рік було виділено 150 тисяч гривень. Відтепер оновлений заклад прийматиме вдвічі більше юних спортсменів.

За словами Попова, сьогодні в Києві будується одразу декілька крупних об'єктів спортивної інфраструктури. Зокрема, триває реконструкція та будівництво спортивних комплексів на вулицях Алма-Атинській, Маяковського та в парку "Партизанської слави".

Також в столиці будуються кілька об'єктів для занять водними видами спорту -  воднолижний стадіон в "Екстримпарку", центр відпочинку загальноміського використання з веслувальною базою на Оболонській набережній, водний та водноспортивний стадіони тощо. Столична влада сподівається, що після відкриття цих об'єктів тисячі киян долучаться до занять фізкультурою та спортом.

На сьогодні ж у столиці функціонує 267 фізкультурно-спортивних клубів, які регулярно відвідують 166 тисяч киян. Крім того, у Києві працює 78 спортивних підліткових клубів з аудиторією у 8,8 тисяч  дітей та 95 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які відвідують понад 36,5 тисяч дітей.

"На виконання доручень президента України Віктора Януковича міська влада приділяє значну увагу популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді, а також організації дозвілля та фізичного виховання. А це неможливо реалізувати без розвитку спортивної інфраструктури. Тому ми відкриваємо нові та реконструюємо наявні спортивні комплекси", – зазначив очільник міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація