В "Епіцентрі" палета лінолеуму проломила чоловіку голову і вбила його

В "Епіцентрі" палета лінолеуму проломила чоловіку голову і вбила його

Чоловік від травми помер на місці / Фото: ikirov.ru

На часі з'ясовуються всі обставини смерті чоловіка. Відкрито кримінальне провадження.

У Києві в суботу, 21 вересня, 69-річний чоловік загинув у будівельному супермаркеті "Епіцентр" від падіння важкої палети з рулоном лінолеуму, яка проломила йому голову.

Дзвінок у відділення міліції про те, що трапилося поступив о 17:27, після чого до супермаркету прибули правоохоронці. За словами очевидців, причиною смерті також могла бути люстра, яка впала.

"Ми бачили, що люстра від'єдналася від стелі", - сказали очевидці. Проте правоохоронці відкидають цю версію. За їх даними, чоловікові на голову з верхніх полиць впав товар, повідомляє газета "Вести".

Зазначимо, ряд, де стався трагічний інцидент, одразу після події забили балками. А медики, які приїхали на місце, констатували лише смерть 69-річного чоловіка.

На часі міліція відкрила кримінальне провадження за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило за собою загибель людини.

Як повідомлялося раніше, в аеропорту в Іспанії сканер для багажу розчавив череп дитині. Матір випустила свого 5-місячного малюка на пас конвеєра, який і повіз немовля в сканер.

Повʼязані теми:

Наступна публікація