В елітному нічному клубі Києва хлопець раптово накинувся на незнайомку та розпоров їй обличчя

В елітному нічному клубі Києва хлопець раптово накинувся на незнайомку та розпоров їй обличчя

На дівчину зненацька накинувся озброєний молодик

Своїх кривдників дівчина раніше не бачила.

В одному з найдорожчих нічних клубів Києва дівчині розпороли обличчя просто в розпал вечірки. Від смерті її врятувало півсантиметра до сонної артерії. Тепер вона вирішує, як жити далі з посіченим обличчям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

У нічний клуб Тетяна пішла зі своїми друзями з Одеси. За вхід заплатили по три сотні гривень, тож почувалися в безпеці. На відео з камер спостереження видно, як вони танцюють, потім Тетяна сідає на стілець, а вже за кілька хвилин до залу заходить компанія. Дівчина напідпитку раптово атакує Тетяну і дістає відсіч.

Їх розтягують, Тетяну заводять за штору, нападниця щось пояснює своєму супутнику, і він кидається до Тетяни. На якусь мить його затримує чоловік, проте йому вдається розпороти Тетяні обличчя. 

"Для них це була звичайна розвага, як для людей, у яких багато грошей, у клуб прийти і порізати. Думаю, вони цей сюжет навіть із фільму взяли. Багаті молоді хлопці, прийшли в клуб и і порізали жертву", - переконана Тетяна. 

Своїх кривдників Тетяна, запевняє, раніше не бачила, тож жодного конфлікту з ними мати не може. Їхню агресію пояснює дурманом та атмосферою Геловіну. А от зрозуміти, як вдалося пронести в клуб холодну зброю і чому міліцію викликали лікарі, а не адміністрація клубу, так і не змогла. 

В одному з найдорожчих нічних клубів Києва дівчині розпороли обличчя

В одному з найдорожчих нічних клубів Києва дівчині розпороли обличчя

Тим часом, на сайті закладу з'явився фотозвіт тієї ночі. Про різанину - жодного слова. Не багатослівні поки що і в міліції. Кажуть, триває дослідча перевірка, а на відкриття кримінального провадження за законом мають два місяці. Тож, страхи Тетяни, що справа не зрушить із місця, марні.

Від тяжкості Тетяниних ушкоджень залежить вирок для винних. Та дівчину зараз більше турбує власне майбутнє - зашліфувати шрам на півобличчя грошей не має, а мрія стати поліцейською, каже, тепер висить на волосині: їй лишилося пройти тільки співбесіду, а робити це з розпоротим обличчям лячно. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпропетровську п'яний водій мажорного Mercedes влаштував смертельну ДТПЗа висновками експертизи, водій Mercedes перебував у стані сп'яніння середнього ступеня. Водієм авто був директор одного з комерційних підприємств.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація