В елітному будинку біля Ради згоріла незаконна "шпаківня" (фото)

В елітному будинку біля Ради згоріла незаконна "шпаківня" (фото)

У центрі Києва горів елітний будинок / Фото: УНІАН

Згоріла квартира, з чуток, належить одному з відомих футбольних функціонерів.

З пожежею в центрі Києва рятувальники боролися близько години.

Чотири пожежні машини поливали водою надбудову, яка приліпилася до мансарди семиповерхового житлового будинку на Інститутській 15/5, пише Комсомольська правда в Україні.

Примітно, що навіть мешканці сусідніх будинків не знають, кому належить квартира на верхньому поверсі та прибудова, що загорілася. Пожежники ж припускають, що згоріла "шпаківня" була зведена незаконно, оскільки на подібні споруди в центрі міста дозволів не дають.

Киянка Олена, яка живе неподалік від палаючого будинку, розповіла, що тут завжди жили або мільйонери, або великі чиновники. "Квартира на верхньому поверсі, з чуток, належить одному з відомих футбольних функціонерів", - повідомила вона.

Будинок на вулиці Інститутській був побудований у 1938 році за авторським проектом архітектора Каракіса. Сюди поселяли командний склад Генерального штабу Київського округу.

Тут завжди жили або мільйонери, або великі чиновники, кажуть місцеві. / Фото: УНІАН
У 1994-му будинку присвоїли статус пам'ятника архітектури. А в 2001-му міська влада дала добро на добудову мансарди. У 2004 році її зробили, а трирівнева квартира, що утворилася в ній, площею 3 тисячі квадратних метрів у 2006 році стояла першою в рейтингу найдорожчих у Києві - 7 млн доларів.

До речі, до Кабміну і Верховної ради звідси - хвилина пішого ходу.

Як і в недавно згорілому будинку на вул. Мазепи, 3, у цьому будинку всі перекриття були дерев'яними, внаслідок чого, як говорить МНС, вогонь швидко охопив дах і розгорівся за лічені хвилини.

Повʼязані теми:

Наступна публікація