В центрі Києва зсув грунту зруйнував 12 гаражів по 55 тис. грн кожний

В центрі Києва зсув грунту зруйнував 12 гаражів по 55 тис. грн кожний

На Подолі через зсуви зруйнувались 12 гаражів

Із руїн колись двоповерхових гаражів тепер стирчать стільці, шафи та автомобільні запчастини.

В центрі Києва на Подолі через зсуви зруйнувались 12 гаражів. Люди встигли врятувати машини. Втім, під загрозою лишаються не тільки авто, а й помешкання людей, що живуть на київських пагорбах, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

А поки що місцевих вражають руїни, з яких стирчать стільці, шафи та автомобільні запчастини, що лишилися на місці двоповерхових гаражів.

Водночас керівник київського управління надзвичайних ситуацій дивується, що тут взагалі було щось збудовано - бо не дозволено.

У свою чергу у кооперативі кивають як на винуватця на сусідній гараж, що знаходиться вище. Там, мовляв, зводили нові бокси, а землю кидали вниз. Опоненти ж заперечують, що нічого останнім часом не будували, і показують свої зсуви. І дійсно: гаражі перекосилися, а земля випливає з-під них. Причому навіть там, де гараж стоїть на 8-метрових опорах.

Як доказ керівник кооперативу продемонстрував і будинок за гаражем з тріщиною. А мешканець будинку показав, як під землю пішли бордюри на вулиці.

Без укріплювальних робіт тут не минутися. А ситуацію з гаражами вивчає прокуратура - чи це природне явище, чи все-таки людська недбалість. Саме після зясування цього буде зрозуміло, у кого людям вимагати компенсації.

Один такий гараж тут коштує в середньому 55 тис. грн.

Кореспонденти ТСН Олександр Шилко та Ольга Василевська

В центрі Києва зсуви зруйнували 12 гаражів

В центрі Києва зсуви зруйнували 12 гаражів

Повʼязані теми:

Наступна публікація