В центрі Києва з'явилася реклама кандидата в президенти Венесуели (фото)

В центрі Києва з'явилася реклама кандидата в президенти Венесуели (фото)

В Києві з'явилася реклама кандидата в президенти Венесуели. / Фото: Фото EPA/UPG

На біл-борді з Ніколасом Мадуро венесуельців Європи закликають голосувати за послідовника Уго Чавеса.

В Києва на вулиці Велика Васильківська з'явилася політична реклама одного з кандидатів у президенти Венесуели – Ніколаса Мадуро.

На білборді зображена його фотографія на фоні натовпу людей червоного кольору. А над його головою зображене серце з портретом Уго Чавеса, розфарбоване кольорами прапора Венесуели.

"Венесуельці Європи з Чавесом і Мадуро, і ми не сумніваємося", - говорить гасло на рекламі кандидата в президенти Венесуели.

Читайте також: У Венесуелі розпочалася президентська виборча кампанія

При цьому над гаслом зображено портрет лідера боротьби за незалежність іспанських колоній у Південній Америці Симона Болівара. Політичну рекламу на підтримку Ніколаса Мадуро могла розмістити громадська організація "Сосьедад Інтернасиональ Венесуело-Української дружби "Симон Болівар".

"Ми із Центру Європи, з Києва, столиці України хочемо виразити таким скромним чином нашу підтримку від Боліваріанських революціонерів з усієї Європи, і з усією відповідальністю з великої літери сказати, що 14 квітня НІКОЛАС МАДУРО ВИГРАЄ ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2013", - йдеться на сайті організації поряд із зображенням реклами кандидата в президенти Венесуели, яка висить в центрі Києва.

Реклама Ніколаса Мадуро в Києві. / Фото: Facebook/Александр Брамс

Повʼязані теми:

Наступна публікація