В центрі Києва вже спалили дорогий бутик, розтрощили офіс столичного телеканалу та гей-клуб

В центрі Києва вже спалили дорогий бутик, розтрощили офіс столичного телеканалу та гей-клуб

Пожежа залишила від крамниці лише стіни / Фото: УНІАН

У телекомпанії вкрали два авто.

Відучора більшість ресторанів та банків в урядовому кварталі Києва не працюють. За останню добу один з найдорожчих бутиків дитячого одягу спалили, а офіс столичного телеканалу - розтрощили.

Приміщення телекомпанії "Київ" після нападу тепер виглядає так - двері підсобки вибиті, а документи - розкидані на підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Прикро просто. Ми розуміємо, що від цього ніхто не застрахований, але просто люди не розуміють, що це майно може комусь належати", - говорять в телекомпанії.

Там пошкоджені стіни, винесені стільці і шахта ліфта тепер без дверей.

Активістів було зо два десятки - в масках і шоломах. Йдучи навмання, вони впритул наблизилися аж до студії новин, де міститься найдорожча техніка.

"Вони вирізали тут дірку в гіпсокартоні... прийшов охоронець і сказав - що ви робите, це майно телекомпанії, і чесно кажучи, вони пішли", - зазначили в телекомпанії.

Слів щодо дій радикальних активістів керівництво телекомпанії не добирає.

"Це мародерство", - говорять там.

Керівник постановочного цеху жаліється, що вкрали навіть те, що для барикад аж ніяк не годиться. А от слюсару телекомпанії - Сергієві Черненку - відносно пощастило. Його старенький "Москвич" революціонерам не дістався, хоч і спорожнів, вікна - потрощені.

"Багажник пустий - немає ні запаски, ні вогнегасника, немає нічого", - повідомив чоловік.

А от два інших авто компанії - пішли на потреби революції.

"Це ще вчора був автомобіль нашої компанії, як бачимо, тепер він прикрашає баркиди на вулиці Грушевскього", - розповіли співробітники.

Не пощастило і бутику дорогого дитячого одягу "Даніель", і мешканцям будинку, де він розташований. Ранкова пожежа залишила від крамниці тільки стіни, фасад обвуглився, а ганок завалений сміттям і згорілими покришками. Всередині про те, що колись це був найдорожчий магазин дитячого одягу, нагадують лише брендові недогорілі пакети.

Розтрощили вчора і гей-клуб, хоча він розташований далеко від епіцентру зіткнень. Свідки кажуть, що з півсотні людей розбили дзеркальні стіни та столи клубу бітами. Але арт-директор клубу Кость Гнатенко телефоном ТСН запевнив, що молодиків всередину охорона не пустила.

Раніше повідомлялось, що Майдан розширюється: активісти захопили приміщення Мінагрополітики, щоб погрітись.

Повʼязані теми:

Наступна публікація