В "Батьківщині" і "Свободі" можуть підтримати Порошенка на виборах мера Києва - ЗМІ

В "Батьківщині" і "Свободі" можуть підтримати Порошенка на виборах мера Києва - ЗМІ

В "Батьківщині" підтвердили, що партія має намір висунути саме Порошенка / Фото: poroshenko.com.ua

Петро Порошенко провів особисті зустрічі з лідерами всіх опозиційних партій.

Кандидатуру позафракційного депутата Петра Порошенка на виборах мера Києва має намір підтримати партія "Батьківщина" і ВО "Свобода", а УДАР все ще не визначився, пише Коммерсантъ-Украина.

Читайте: У Кличка нічого не знають про "порошенківського" єдиного кандидата в мери Києва

"Петро Порошенко провів особисті зустрічі з лідерами всіх опозиційних партій, у тому числі і з Віталієм Кличком. Під час таких зустрічей Петро Порошенко знаходив підтримку. Там же було сказано, що якщо Віталій Кличко в останній момент все ж ухвалить рішення балотуватися в мери, Петро Порошенко не буде брати участь у виборах", - пояснило джерело від Порошенка.

При цьому депутати від "Батьківщини" підтвердили, що партія має намір висунути саме Порошенка як єдиного кандидата, так як інших кращих кандидатур немає.

"Микола Катеринчук не буде кандидатом. По-перше, у нього конфлікт з Олександром Турчиновим, по-друге, не підходить його ідея про балотування кількох кандидатів від опозиції з подальшим зняттям всіх на користь найбільш рейтингового - це гра на руку влади. Кандидат повинен бути один і пройти цей шлях від початку і до кінця", - підкреслив співрозмовник.

У той же час, представники "Свободи" готові вивчити кандидатуру Порошенка, якщо його висуне партія "Батьківщина". Партії мають намір розробити спільний документ Принципи висунення єдиного кандидата.

"В цьому документі будуть визначені принципи спільної командної гри "Батьківщини" , УДАРу і "Свободи" на виборах мера Києва і депутатів Київської міськради з урахуванням активної частини цивільного суспільства", - розповіло джерело.

Відомо, що лидери Об'єднаної опозиції назвуть єдиного кандидата на посаду київського міського голови 18 травня під час масової акції "Вставай, Україно!" у Києві, заявив народний депутат Андрій Павловський.

Повʼязані теми:

Наступна публікація