В "Апреле" пролунав вибух, бо у ньому могли грітися газом

В "Апреле" пролунав вибух, бо у ньому могли грітися газом

11 людей отримали поранення

Газом ймовірно обігрівати терасу

Причиною вибуху в елітному столичному ресторані могла стати економія на опаленні, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Таку версію висувають співробітники інших закладів харчування. Заборонений газовий балон, через який травмувались одинадцять людей, ймовірно, використовували для обігріву критої тераси закладу. Газові обігрівачі істотно дешевші за електричні.

Дивіться фото: Потужний вибух перетворив київський елітний ресторан "Апрель" на руїни

Червоний балон із написом "пропан" і досі стоїть на вході. З одинадцяти співробітників ресторану — троє і досі у реанімації у важкому стані. Сьогодні їм зробили операції з пересадки шкіри.

За українськими законами, газові балони не можна використовувати біля житлових приміщень. Під заборону підпадають чи не всі київські заклади харчування. У центрі столиці ресторанів, що стоять окремо, фактично немає. Всі вони знаходяться у підвалах житлових будівель.

Дивіться відео: У центрі Києва в ресторані стався вибух

Приміром, у японському ресторані розповіли, що на газі ніде в центрі Києва не готують. Мовляв, балони були або для грилю, або для опалення тераси.

Проте байдуже, чи для обігріву, чи для кухні, але газові балони все-одно заборонені. Однак чи використовують їх у столичних ресторанах, схоже, ніхто не перевіряє.

Мешканці сусідніх із рестораном будинків кажуть, скаржились у відповідні інстанції десятки разів ще до вибуху. Застерігали про те, що три ресторани на їхньому подвір'ї збудували на місці пожежних шляхів та біля трансформаторної будки. Жодної відповіді не отримали.

Результати розслідування правоохоронці обіцяють оголосити за тиждень. На цей час ресторан залишиться зачиненим.  

Причиною вибуху в ресторані "Апрель" могла стати економія на опаленні

Причиною вибуху в ресторані "Апрель" могла стати економія на опаленні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація