Усі 8 згорілих квартир у будинку на Мазепи належали генералу СБУ – джерело

Усі 8 згорілих квартир у будинку на Мазепи належали генералу СБУ – джерело

Причиною пожежі у центрі Києва міг стати підпал / Фото: КМДА

А підпал цього будинку міг статися через помсту.

Цілий поверх, тобто всі вісім квартир, що згоріли минулого тижня у пожежі в київському будинку за адресою Мазепи,3 займав високопосадовець з СБУ.

Інформатор "Грошей" у Службі безпеки запевняє: підпал – це помста, начебто "погорілий" чекіст нещодавно здав із потрохами свого шефа, за що і отримав "на горіхи".

Як застерігають правозахисники, у теперішні часи пожежі можуть запросто бути не випадковістю, а методом ведення справ:

"До нас повертаються методи 90-х років: рекетирські угрупування вирішують питання  шляхом застосування сили, в тому числі підпалів. Коли немає аргументів у сторін, а є вибухи, підпали", - розмірковує правозахисник Едуард Багіров.

В будинку по вулиці Мазепи повністю згорів дах та вісім квартир. Офіційні версії цієї пожежі - коротке замикання, камін та необережні безпритульні. Здається, серед цих версій жодного криміналу, але чомусь навколо будинку так багато міліції.

Виявляється, є одна причина охороняти від преси таємниці цього будинку. Місцеві жителі розповідають: тут живуть непрості люди.

Більшість з мешканців кажуть, що згорілий поверх займали "круті люди", але один житель запевняє: весь поверх був "квартирою" генерала СБУ.

У СБУ відмовились підтвердити або спростувати, чи постраждав високопосадовець СБУ.

"Гроші" вирішили перевірити, наскільки складно вирішити питання бізнесу за допомогою вогню.

На так званій "біржі праці" на столичному вокзалі стоять люди у пошуках будь-якої роботи. За легендою треба спалити неіснуючий склад.

Один чоловік відразу пропонує свій план дій: "Коротке замикання простіше всього зробити. Горітиме так, що загасити потім буде нереально".

Але підпал, як спосіб, не радить: "Підпал – це небезпечна справа, можна потрапити на страховиків, вони можуть доколупатися".

Вартість вирішення питання вогнем - кілька тисяч гривень.  Про життя непричетних людей, звісно, ніхто нічого не каже.

Нагадаємо, що пожежа у будинку сталася у ніч проти 21 листопада у Печерському районі міста, по вул. Івана Мазепи, 3. За офіційною версією, у квартирі на шостому поверсі виникло загорання з подальшим розповсюдженням вогню на сусідні квартири та покрівлю будинку.

Причиною пожежі у центрі Києва міг стати підпал

Причиною пожежі у центрі Києва міг стати підпал

Повʼязані теми:

Наступна публікація