Урядовий квартал перетворився на згарище, а всі офіси та магазини закрили

Урядовий квартал перетворився на згарище, а всі офіси та магазини закрили

Протистояння в урядовому кварталі 18 лютого / Фото: Reuters

Увесь урядовий квартал нині посилено контролюють силовики.

Після вчорашніх події в Урядовому кварталі, житлові будинки, під'їзди, і навіть двері квартир пошкодженні. На подвір'ях - спалені автомобілі.

Як йдеться в сюжеті ТСН, в середмісті Києва не працюють ані магазини, ані офіси. Це люди зробили з власної ініціативи. А примусово у цьому кварталі закриті всі садочкі та школи.

Загалом в середмісті Києва закрито 29 дитячих садків і 30 шкіл. Чиновники кажуть їх кількість надалі буде збільшуватися.

Усі вулиці урядового кварталу перекриті даївцями. Навіть двори і маленькі провулки контролюють силовики. Тут не можливо вільно пересуватися ані на авто, ані на пішки. Біля будинків стоять згорілі машини киян, які тут мешкають.

Урядовий квартал перетворився на згарище

Урядовий квартал перетворився на згарище

З району довкола Майдану, парламенту, адміністрації президента більшість мешканців виїхало. Зараз це територія силовиків, які вільного гуляють кварталами. Тут не працюють продуктові магазини, усі офіси та аптеки.

За кілька кварталів від епіцентру вчорашніх бойових дій вже спокійніше. Працюють деякі магазини і вищі навчальні заклади, але студенти на заняття не можуть дістатися, бо не ходить транспорт.

Як повідомллось раніше, "Майдан закордонних справ" звинуватив владу у кровопролитті в Україні. Активізація протестів пов'язана з відмовою влади шукати шляхи вирішення конфлікту, впевнені в організації.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич.

Повʼязані теми:

Наступна публікація