Українського суддю можуть посадити на сім років за п'яне розмахування пістолетом

Українського суддю можуть посадити на сім років за п'яне розмахування пістолетом

Із судді Оберемка хочуть зняти недоторканність через інцидент у лютому

Нетверезий служитель Феміди погрожував убити інспектора ДАІ.

Прокуратура готується посадити на сім років суддю Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка. Це максимальне можливе покарання за те, що суддя тицяв в інспекторів ДАІ пістолетом із гумовими кулями і погрожував убити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Матеріали справи вже передали до Подільського суду Києва. Служитель Феміди відсторонений од роботи, у нього на рік відібрали водійське посвідчення. Залишається тільки зняти недоторканність – прокурори вже готують подання до парламенту.

32-річного суддю в ніч проти 28 лютого затримали на столичній вулиці Ольжича. Він на джипі тікав від інспекторів, а коли його загнали в тісний кут, дихав на них алкоголем і розмахував зброєю. Відео цього дійства долучили до справи як доказ.

"Було проведене повноцінне досудове розслідування, під час якого було спростовано версію Оберемка, що нібито він погрожував муляжем. Оберемку інкримінується три статті: погроза вбивством, погроза вбивством працівнику правоохоронних органів і хуліганство", - розповів заступник керівника слідчого управління Києва Володимир Сотніченко.

Як уже повідомлялося, проти п'яного судді Макарівського районного суду вже порушено три справи.

Прокуратура готується посадити на сім років суддю Владислава Оберемка

Прокуратура готується посадити на сім років суддю Владислава Оберемка

Повʼязані теми:

Наступна публікація