Українських батьків вражають шалені ціни квитків на новорічні вистави та недоречна екзотика

Українських батьків вражають шалені ціни квитків на новорічні вистави та недоречна екзотика

Під час новорічних вистав можна побачити танцюючих сніговиків та драконів

На новорічних виставах можна побачити Снігуроньку в міні-спідниці, а Діда Мороза - у компанії танцівниць з Індії.

У театрах та будинках культури є концертні новорічні програми на будь-який смак, проте батьків дітей уже засмутили ціни, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новорічні вистави вражають не лише вартістю, але й незимовим змістом: десь на спекотному тропічному острові посеред океану сніговики не тануть, а хвацько витанцьовують. Але маленькі глядачі не розуміють, чому взимку так спекотно. Вони не збагнули, чому вбрана пальма, а ялинка зʼявилася лише на мить.

Екзотична новорічна подорож коштує батькам майже 400 гривень за квиток. За такі гроші чаду є подарунок у вигляді шоколадного Діда Мороза і ще можливість зустрітися з драконом та унікальними карликовими тиграми.

На іншому святі теж є екзотика: поряд із Дідом Морозом танцюють індійські красуні. Саме так виглядає ялинка столичних профспілок, де в імпровізованій Індії вас навчать танцювати гопак і влаштують конкурс карнавальних костюмів.

Ялинка в палаці "Україна" цьогоріч розповідає казку про хлопчика, що потрапив у світ компʼютерних ігор: гігантські дракони, злі монстри і подорож у часі. Головною ялинкою країни більшість батьків та дітей не задоволені. Кажуть, що страшно і дорого. Вартість квитка сягнула 270 гривень.

У Києві почався бум на новорічні вистави

У Києві почався бум на новорічні вистави

Для того щоб знайти нестрашне, недороге і неекзотичне свято, у батьків та дітей є ще 10 днів.

Нагадаємо, що львівські театри покажуть благодійні вистави євромайданівцям

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян.

Повʼязані теми:

Наступна публікація