Українські митці прийдуть здаватись до СІЗО, бо "не можуть жити без касок і поїздок колонами"

Українські митці прийдуть здаватись до СІЗО, бо "не можуть жити без касок і поїздок колонами"

Письменники у касках вимагатимуть арешту / Фото: УНІАН

Акцію заплановано на суботу, 18 січня.

Українські письменники проведуть акцію під стінами Лук'янівського СІЗО з вимогою одразу їх заарештувати, бо норми новоприйнятих Радою скандальних законів неможливо здійснити.

"Ми, українські письменники – дуже законослухняні громадяни. Правда, ми жити не можемо без касок на голові і без поїздок колонами по 5 машин. Тому у суботу ми самі прийдемо під Лук'янівське СІЗО, порушивши всі можливі норми "закону Колісниченка-Олійника". І будемо вимагати, щоб нас за це заарештували. Зрештою, місце митця – в тюрмі, і ця славна традиція протяглася від Шевченка до Стуса", - йдеться у заяві.

Активісти збираються під слідчим ізолятором опівдні, а серед тих, хто зголосився прийти, брати Капранови, Ірена Карпа, Світлана Поваляєва, Анатолій Дністровий, Іван Андрусяк та ще кілька десятків митців. Про це ТСН.ua повідомив організатор акції Артем Захарченко.

Нагадаємо, президент Європейського парламенту Мартін Шульц засудив законодавчі акти, які, на його думку, обмежують основні свободи громадян і повертають Україну до тоталітаризму.

Повʼязані теми:

Наступна публікація