Українські міліціонери нахабно порушують закони просто перед будівлею МВС

Українські міліціонери нахабно порушують закони просто перед будівлею МВС

Біля будівлі МВС машини масово порушують ПДР / Фото: ТСН.ua

Міліціонери дивуються, коли їм вказують на порушення ПДР, які вони здійснюють просто перед будівлею МВС.

Українські міліціонери нахабно порушують українське законодавство просто перед будівлею МВС. Вони навіть не ніяковіють, паркуючись перед знаками, які забороняють паркову перед головною будівлею силовиків, йдеться в сюжеті Грошей.

"Пане підполковнику, нам терміново треба ваша допомога. Допоможіть розібратися, що це за знак? Що він означає? Я перепрошую. Ми ж просимо вашої допомоги. Ви ж міліціонер. Ви ж маєте допомогти нам. Що він означає?", - намагалися журналісти дізнатися в українського силовика значення, яке має знак "заборони паркування". Але отримати відповіді їм не вдалося. Силовик тікав від журналістів так і не надавши їм потрібної інформації про власні порушення правил дорожнього руху.

Схожу реакцію показав і інший офіцер української міліції. Цього разу капітан. На запитання чи є порушенням паркування біля знаку, який забороняє зупинку, він відповів: "Можливо".

А поки силовики не впевнені чи знають правила дорожнього руху, вулиці міст заставляють автомобілями так, що не можуть проїхати ні "швидкі", ні пожежники.

У Києві процвітає паркувальний рекет

У Києві процвітає паркувальний рекет

Нагадаємо, що в Києві процвітає паркувальний рекет. Рекетири деруть гроші з людей за незаконні паркувальні місця, встановлюють дорожні фішки та погрожують "нашкодити", якщо хтось насмілиться припаркуватися без оплати їхніх послуг. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація