Українська "Хатіко" чекає свого господаря на київській зупинці

Українська "Хатіко" чекає свого господаря на київській зупинці

Собака чекає свого господаря на зупинці

Тварина втікає на зупинку громадського транспорту

Свого господаря шукає собака Бася. Місяць тому із сумними очима вона зустрічала пасажирів на автобусній зупинці у Києві. Однак завжди залишалася сама. Підібрали її небайдужі перехожі. Але і від нової господарки собака не раз тікала до тролейбуса та автобуса, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Коли приїздить тролейбус, вона сідає коло дверей і чекає.

Читайте також: Цілий рік пес чекає на дорозі господаря, який безжально викинув його з машини

Нова власниця забрала її просто із зупинки громадського транспорту. Те, що Бася була домашньою, дівчина зрозуміла одразу. Остаточно у цьому переконалася, щойно привезла її додому. Бася одразу вляглася на диван. А ще одразу продемонструвала, наскільки вона ревнива. Але навіть після місяця спільного життя собака постійно тікає до якогось транспорту і намагається у нього сісти.

Читайте також: Собака сам знайшов могилу господаря і живе на ній вже 6 років

Хто знає, може якийсь автобус чи тролейбус зіграв із Басею злий жарт. Можливо, вона не встигла увійти до салону або помилково туди ввійшла. А собака – не людина, маршрутів не знає і не розкаже, де живе. Тому тепер їй залишається сподіватися хіба на фортуну. Можливо, одного дня вона таки сяде у транспорт, де їде її господар. Нова власниця уже не раз намагался його знайти. Розклеювала у районі оголошення, питала у місцевій ветеринарній клініці. Усе марно. Намагалася знайти власника навіть через кондукторів, але ті, як один, навіть говорити не хотіли.

Тепер у дівчини єдина надія, що після сюжету ТСН хазяїн чи хазяйка впізнають свою кудлату подругу і розкажуть про її загадкову історію. Або ж Бася просто отримає нового господаря і на автобусній зупинці їй більше ніколи не доведеться стояти самій.

Коресподент ТСН Олександр Романюк

В Україні з’явився свій Хатіко

В Україні з’явився свій Хатіко

Повʼязані теми:

Наступна публікація