Українці ризикують стати жертвами ліфтів-вбивць, які лихоманить від вібрації і аварійних зупинок

Українці ризикують стати жертвами ліфтів-вбивць, які лихоманить від вібрації і аварійних зупинок

Ліфти в Україні в аварійному стані / Фото: www.azattyq.org

Чиновник з КМДА запевняє, що ліфт ніколи не впаде.

Майже половина підйомників в Україні знаходяться у аварійному стані.

Зокрема, лише у Києві термінового ремонту потребують понад вісім тисяч ліфтів. У багатоповерхівках люди скаржаться на зношеність і жахливий стан обладнання.

Так, в одному з будинків Києва два ліфти не ремонтувались вже понад 30 років. Через це вантажний взагалі не підіймається на останні поверхи. При цьому декілька разів на тиждень ліфти взагалі не працюють, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Мешканці подали заявку у держадміністрацію столиці ще півтора роки тому, але поки ніхто нічого не робив. На порталі міськдержадміністрації стан ліфтів визнаний як незадовільний. Але замінювати ліфти ніхто поки не поспішає.

Водночас заступник начальника головного управління ЖКІ КМДА Володимир Баженов повідомив, що чекати киянам на заміну ліфтів не слід.

8 тисяч ліфтів у Києві потребують негайної заміни

8 тисяч ліфтів у Києві потребують негайної заміни

За його словами, держава на ці потреби не передбачила жодної копійки, тому гроші лише виділяються з київського бюджету. Сьогодні ж вартість заміни складає 400 тисяч гривень, що є дуже дорого для місцевої влади.

Втім, чиновник запевнив, що про незадовільний стан ліфтів свідчать вібрації, аварійні зупинки. "Можу запевнити, що ліфт ніколи не впаде", - сказав Баженов.

Нагадаємо, у березні цього року в Одесі у дев'ятиповерхівці впав ліфт з жінкою. Співробітники "Одесаліфт" витягли її лише через 40 хвилин після виклику аварійної служби.

Повʼязані теми:

Наступна публікація